SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzezba na lato

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3751
Trening silowy 3x w tyg , w dni nietreningowe rowerek 40 min na czczo
Do tego bede bral HMB zeby nie stracic masy i bialeczko Wpc do tego jakis bezpieczny spalacz
Dobra jest taka opcja na schudniecie 10-12 kg w 2 miesiace,wystarczy tyle areobow?? , moj bf wynosi ok 25-30%
pozdro

trzymaj sie kupy bo kupy nikt nie ruszy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
"Do tego bede bral HMB zeby nie stracic masy i bialeczko Wpc do tego jakis bezpieczny spalacz
Dobra jest taka opcja na schudniecie 10-12 kg " <- do konca juz nie wiem czy chcesz schudnac czy nie hm...

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
nie cackaj sie tylko doloz tych aerobow do godz i nawet 6 razy w tyg,bo widac ze niezly bekonik masz na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3751
rbk , rzezbe bede robil po cyklu na mono wiec HMB jest po to zeby ochronic moje miesnie czyli mase , pozatym pomaga sie wyrzezbic
dieta wysokobialkowa dlatego wspomnialem o bialku
chce schudnac ale nie kosztem miesni

trzymaj sie kupy bo kupy nikt nie ruszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Kazdy chce schudnac nie tracac tkanki miesniowej - ale to tak w 100 % nie jest mozliwe, wiadomo mozesz ograniczyc spadki masy (miesniowej), ale zawsze ubytki beda - i je odczujesz - szczegolje kiedy piszesz, ze chcesz spalic 10-12 kg... pozdrawiam

... znowu polubiłem żelastwo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozbudować łydke

Następny temat

czy moze byc taki trening?

WHEY premium