SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy moze byc taki trening?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2118
probowalam ulozyc trening pod swoje mozliwosci... nie chodze na silownie bo niestety nie zabardzo mam czas i do dyspozycji mam 2 hantelki 5kg :] trning ma byc na rzezbe

I dzień

Klatka piersiowa

- Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 3 s. 8-10 p.
- Rozpiętki na ławce poziomej 3 s. 8-10 p

Brzuch
cos sie wymysli


Barki

- Unoszenie sztangielek bokiem w górę stojąc 3 s. 8-10 p.
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę w opadzie tułowia 3 s. 8-10 p.


II dzień

Biceps
- Uginanie ramion ze sztangielka jednorącz w oparciu o kolano 4 s. 8-10p


Triceps
- leżąc tyłem na ławce poziomej - uginanie przedramienia do klatki ze sztangielką trzymaną nachwytem 4 s. 8-10p


III dzień

Plecy
- stojąc - podciąganie sztangielek trzymanych nachwytem wzdłuż tułowia 3s. 8-10p
- stojąc - unoszenie barków ze sztangielkami 4s. 8-10p
- przenoszenie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej 3s. 8-10p

czy moze byc taki trening? jak nie to co mam poprawic? moze dodac jeszcze kilka cwiczen do czegos?





Zmieniony przez - ankaM17 w dniu 2006-04-17 11:37:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Kasuje wypowiedz nie zauwazylem szczegolu - Anka A trening, dla kobiet to nie moja domena...

Zmieniony przez - Rbk___ w dniu 2006-04-17 11:45:46

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
Raczej samymi hantelkami nic nie zdzialasz pozdrawiam

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
Maciek to jest kobita - (przynajmiej tak mi sie wydaje) a u nich troszke "inaczej" to wszystko funkcjonuje i moim zdaniem dobrze ulozony plan hantelkami wystarczy - ale ja nie czuje sie na silach zeby doradzic w tej kwesti

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
W sumie moze i masz racje ale ja tez racze nie czuje sie na silach zeby ulozyc badz poprawic ten plan z hatelkami

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2118
Rbk nie wydaje ci sie jestem dziewczyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
tRENIG OGOLNIE DOBRZE ULOZONY JAK NA KOBITKE Z TAKIM SPRZETEM.jEDNAK JAK CHCESZ ROBIC RZEZBE TO MUSISZ DAC WIECEJ POWTORZEN NA DANA PARTIE MIESNIOWA.OK 15-25POWT.nA KLATE DAJ WIECEJ SERII PO 4-5 TAK SAMO NA PLECY I NOGI.nA NOGI ROB WYKROKI ZE SZTANGIELKAMI I PRZYSIAD NA JENDEJ NODZE + WSPIECIA NA JEDNEJ NODZE ZE SZTANGIELKAMI.nA BIC DODAJ JEDNO CWICZ NP UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI I NA TRIC DODAJ PROSTOWANIE LOKCIA W OPADZIE TLOWIA.O ILE DOBRZE PAMIETAM TO MICHAIL ULOZYL JAKIS PLAN DLA KOBITEK NA RZEZBE MOZE POPATRZ JAK ON TO ZROBIL.

ZAMBO (old school bodybuilding)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzezba na lato

Następny temat

Robił ktoś ten trening Arnolda ????

WHEY premium