SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lato

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1655
witam czy do wakacji 4 miechy zdaze sie wypakowac? mam 200 zl moge przeznaczyc na odzywki nie chce diety bo chce tylko w lato jakos wygladac a potem pewnie mi sie znudzi :D?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Ja rozumiem, ze to zarty, ale wyluzujcie z tymi koksami. Nie wolno namawiac na forum do stosowania dopingu. A tak na dobra sprawe- koks takze nie rozwiazalby sprawy. Chlopcy z dopingu mogliby sie obrazic. Przeciez do tego naprawde trzeba doswiadczenia...

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Nie zdążysz.
Chociaż jeżeli masz świetną genetykę możesz nieco poprawić swoją sylwetkę-ale o dużych miesniach nie masz co marzyc na istotne zmiany rok jest za mało. Budowanie miesni to powolny proces.

Pewnie Cie rozczarowalem ale taka jest prawda/

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
typowo "sezonowiec"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6527 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
śmiech na sali

to tak jakby się chcieć w 4 miesiące nauczyć płynnie mówić po chińsku.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9594
wysyp sezonowców coś wczesnie sie zaczoł w tym roku nie no moze w 4 miechy zrobi jakies zarysy miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
"wakacyjny kulturysta",
pełno takich po siłowniach przywal dece z meta i za 4 miechy bedziesz wielki

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 161
Tacy to mnie najbardziej drażnią.Pojdzie taki na siłownie, poćwiczy troche i tylko miejsce zajmuje. No ale co, trzeba od***ac sezon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20465
Haldo smiejesz sie znam duzo takich osób 3-4 miechy do wakacji ostry cykl koksu i dają po 3 godzine na siłowni codziennie zeby cały rok nadrobic potem 2 miechy robią luzu wiez czas na laski i browce ... po wakacjach dają wolne i tak wkółko hahaha niektórzy po 2 latach jeszcze nie sa zadowoleni i co chwilka cos by zmienili w sylwetce a co to mówiąc po 4 miechach

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
dokładnie niekwestio dokładnie
znam takich osobiście...

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
HulK240 nie przejmuj sie, jak zaczniesz od jutra cwiczyc to lato 2006 jest Twoje /tyle ze nie zapomnij o diecie/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 362
lol a myslalem ze juz takich to bedzie coraz mniej zeby miec takie rozumienie napakowac sie na lato laski beda na mnie patrzyly nie wazne ile kasy dam byle zeby byc napakowanym...polecam STERYDY mietki ruskie:)..i nie przejmuj sie tym ze bedziesz musial jakos wiele czasu poswiecac na silownie a rezultaty osiagniesz do wakacji:DDD..zeby nie muc cwiczyc bo to sie kocha i zeby byc napakowanym ale nie sztucznie chocby czy wogule na dany okres beznadzejne rozumowanie...no coz to zakup sobie mietki i zacznij wymahiwac sztanglami,ludzmi:D..LASKI POLECA..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o tym treningu?

Następny temat

Czy dobrze ze sa zakwasy??

WHEY premium