SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

posiłki w szkole

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23744
wymyslcie mi jakis posilek w szkole bo jedzac co 3-4 godziny wypadaja mi tam 2, moj cel to suche miesko,posilek ktory spozywam w szkole i jest ok to
1.6 kromek razowca pelnoziarnistego+szynka z piersi kurczaka/indyka, chodzi mi tu wlasnie o drugi posilek latwy w przygotowaniu.Tylko nie mowie ze piersi kurczaka+ryz bo to juz jest jeden moj posilek

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Ja osobiście polecam serek twarogowy ziarnisty (u mnie to się nazywa "serek wiejski" ) + chleb żytni razowy + warzywa (ogórek, pomidor - co lubisz )

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
razowy z szynką , jajka , orzechy włoskie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18051
bialy ser , orzechy, odrzywka bialkowa, jakas maslaneczka lub jogo, mozesz tez warzuwka lub owoc...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23744
no moze sproboje 2 bananki+maslanka/kefir/jogort ew. jajka moze byc?

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18051
tak ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23744
moze ktos jeszcze sie wypowie i wymysli cos lepszego bo cos takiego mniej wiecej stosowalem

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23744
co myslicie jako posilek na masie o 30g bialka ostrowi z wodą+ 10g oliwy dodam ze zalezy mi wylacznie na suchej masie i jest to posilek w szkole????prosze o wypowiedz ekspertow

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Moze byc tylko ww troche dodaj. Mozesz tez brac w pojemniki jedzenie i jesc w szkole.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23744
o jakich ww myslisz????w pudelkach tez myslalem co w nie w takim razie wlozyc byles nie piers+ryz i ryz+twarog i nie tunczyka bo to jadam o innych porach i mam tego dosyc

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21699
platki owsiane z jakims bialkiem (twarog, tunczyk) co wolisz. zalewasz oliwa i jest spoko posilek w szkole. no i warzywka do tego

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20408
muj posiłek do szkoły który zesobom biore to do pojemnika 1 woreczek ugotowanego ryrzu dotego 2 duże banany i Duży Jogurt potem zmikosować i pycha jeszcze jak wsadzisz do loduwki i potem wszkole słodkie , chłodne i odrzywcze .Jem tak juz 4 miesionce i dosc duzo mi ten posiłek daje ( wsumie na swojej diecie przytyłem 12 kilo w 4 miesionce ale było to menczonce obecnie sie uspokoiłem ) aha takim jednym pojemnikiem idzie sie spokojnie najeść na 2 do 3 godzin jak co to możesz dozucić 100g twarogu i bedzie już to bąba kaloryczna
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kawa

Następny temat

spadek wagi- wyzsza temperatura otoczenia

electro
Polecane artykuły