Szacuny
0
Napisanych postów
413
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
23744
wymyslcie mi jakis posilek w szkole bo jedzac co 3-4 godziny wypadaja mi tam 2, moj cel to suche miesko,posilek ktory spozywam w szkole i jest ok to
1.6 kromek razowca pelnoziarnistego+szynka z piersi kurczaka/indyka, chodzi mi tu wlasnie o drugi posilek latwy w przygotowaniu.Tylko nie mowie ze piersi kurczaka+ryz bo to juz jest jeden moj posilek
Szacuny
0
Napisanych postów
413
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
23744
co myslicie jako posilek na masie o 30g bialka ostrowi z wodą+ 10g oliwy dodam ze zalezy mi wylacznie na suchej masie i jest to posilek w szkole????prosze o wypowiedz ekspertow
Szacuny
0
Napisanych postów
413
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
23744
o jakich ww myslisz????w pudelkach tez myslalem co w nie w takim razie wlozyc byles nie piers+ryz i ryz+twarog i nie tunczyka bo to jadam o innych porach i mam tego dosyc
Szacuny
29
Napisanych postów
1286
Wiek
41 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
20408
muj posiłek do szkoły który zesobom biore to do pojemnika 1 woreczek ugotowanego ryrzu dotego 2 duże banany i Duży Jogurt potem zmikosować i pycha jeszcze jak wsadzisz do loduwki i potem wszkole słodkie , chłodne i odrzywcze .Jem tak juz 4 miesionce i dosc duzo mi ten posiłek daje ( wsumie na swojej diecie przytyłem 12 kilo w 4 miesionce ale było to menczonce obecnie sie uspokoiłem ) aha takim jednym pojemnikiem idzie sie spokojnie najeść na 2 do 3 godzin jak co to możesz dozucić 100g twarogu i bedzie już to bąba kaloryczna