czesc
moje pytanie brzmi tak: jakie beda skutki tego ze po siłowni(biceps-triceps lub klata-barki)jakies 3 godzinki po tym pojde pograc z 1,5 godziny w kosza...? dodam ze jestem własnie na cyklu mono ale moim głownym celem jest siła dopiero na drugim miejscy masa(raczej ta beztłuszczowa) wiec pytam czy to ma jakis zły wpływ na regeneracje czy cos nie wiem?? oczywiscie pytanie dotyczy tylko grania w kosza 3g po siłowni (nie ogolnie)... z gory dzieki za odpowiedz tylko szybko odpowiedzcie bo zaraz mam mecz a jestem po silce
moje pytanie brzmi tak: jakie beda skutki tego ze po siłowni(biceps-triceps lub klata-barki)jakies 3 godzinki po tym pojde pograc z 1,5 godziny w kosza...? dodam ze jestem własnie na cyklu mono ale moim głownym celem jest siła dopiero na drugim miejscy masa(raczej ta beztłuszczowa) wiec pytam czy to ma jakis zły wpływ na regeneracje czy cos nie wiem?? oczywiscie pytanie dotyczy tylko grania w kosza 3g po siłowni (nie ogolnie)... z gory dzieki za odpowiedz tylko szybko odpowiedzcie bo zaraz mam mecz a jestem po silce

Krzysztof Piekarz
wygladaja za***iscie a graja mecze co dwa dni a
czy raczej powinenem juz nie srac czyli załatwic to wczesniej przed przyjeciem krety??
) i tak pomyslalem wlasnie ze zwieksze ilosc wegli.
a jesli chodzi o bialko to dobrze pisano zebys zmniejszyl-wystarczy 2g/kg. Pamietaj o tluszczach