Szacuny
0
Napisanych postów
55
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
338
Zaczne od tego ze szukalem w przegladarce ale nie znalezlem, chyba ze przeoczylem to dajcie linka. Wiec tak kupilem kreatyne hiteca 500g i policzylem ze starczy mi jej na wiecej niz 8tyg. a z tego co czytalem to 8tyg. to max czas dawkowania. na tydzień wyliczylem ze mi bedze potrzebne 50 gram kreatyny wiec 50*8=400g .Zosanie mi jeszcze 100g i nie wiem co mam z nimi zrobic? Brac do konca az mi sie skonczy czy odstawic?
Z gory dzieki za odpowiedz
Szacuny
139
Napisanych postów
18684
Wiek
40 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
117415
0,3g na kg masy ciała = nasycenie
0,03g na kg masy ciała = podtrzymanie
to nie jest cykl tylko stała suplementacja
badania dowodzą ze jest ona zasadna, świetne efekty - sprawdziłem!
Szacuny
20
Napisanych postów
13351
Wiek
36 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
51286
Nie chce zakładać nowego posta wiec pisze tu. Jak lepiej wykozystac kreatyne bo tez mam 500g wziąść dwa cykle po 250 czy lepiej zrobic suplementacje ciągła? Po ktorym sposobie beda lepsze efekty? Aha a co do suplementcji ciaglej to w dni treningowe i nietreningowe bierze sie taką samoa ilosc kretki?