SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrobić zeby nie wszedł tłuszcz ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
Witam wszystkich, Do tej pory cwiczyłem prawie cały czas na masę, czesto pomijałem brzuch bo nie zawzze mi sie chciało , teraz widze efekt (jest troche za duzy 88 w pasie )wzrostu mam 184 i 80 kg wagi , jednak na reszcie ciał jest wszystko ok , jest tam co prawda nieduza warstwa tłuszczu ale jest ok, teraz na wakacje chciałbym jeszcze troche masy przybrać jednoczesnie pozbyc sie tego brzucha , nie wiem czy samo wlączenie brzucha do treninigu cos da, czy jest to realne ?? Mam do dyspozycji takie odzywki jak :
- Kreatyna -300 gr
- HMB - 200 kps
- Tauryna - 100 kps
- Dekstroza 1 kg
- Gainer 2 z Vitalmax 4,5 kg - uzupełniam nim diete bo bez niego nie była by zbyt dobra (mam nadzieje ze on nie przeszkodzi zeby ten brzuch jakos spalić )
Jaki treninig do tego robic na masę , czy na rzeźbę ?? Planuję właczyć w dni wolne od treninigu bieganie wieczorem po parku, moze tez cos pomoze.
Moze jakąs odzywke sobie odpuscic narazie , niech poczeka na inny cykl , poradzcie cos..

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
hmb, kreatyna, tauryna OK

do tego wysokobialkowa dieta i troche aerobow
powinienes przypalic brzuszek
jak bedziesz mial szczescie to moze i troche mieska wpadnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
Czyli tego gainera odpuścić sobie narazie ?? Moze go odsprzedam komus u kupie białeczko , wtedy by pasowało ?? A co do treningu to jaki bys mi radził, rzeźba czy masa czy moze cos innego ?? Dzieki za odpowiedz..

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
trening na duzych ciezarach + trening aerobowy rano
a zamiast gainera bialeczko bardzo dobre posuniecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
Dzieki za odpowiedz , soga juz ci klikam , A tak jesli chodzi o to białeczko to raczej mieszanke czy serwatke bys mi polecał ??

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
Aha i jeszcze ten trening aerobowy rano to masz na myśli naczczo jak wstane tak ? i tak po 20 minutach zjesc sobie sniadanko ?

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Dokładnie, aeroby zawsze najlepiej śmigac przed śniadaniem, potem odczekac 20 minutek i można szamac

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Zależy ile masz kwitu na to białko. Wiadomo,że najlepiej byłoby izolat,albo koncentrat serwatki z dodatkiem izolatu, ale to są koszta dochodzące do 200 pln za 2275 g. Napisz ile masz funduszy to coś doradzimy.Pozdro.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
No z tym funduszemto nie bedzie za wesoło , ja bym wolał cos kupic w granicach 100-120 zł , nie wiem czy cos dobrego znajde ale musze poszukać , moze macie cos do polecenia za taka kwote ?? lub w jej granicach bo jakies drobniaki to sie skombinuje jak by ma ło brakowało..

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na spalanie

Następny temat

TS - jak długo ciągnąć

WHEY premium