Mam 16 lat prosił bym was o napisanie ajkiegos bardzo fajnego i skutecznego plany nieznam sie zabardzo n planach mam ławeczke sztange z obciazenie która wynosi 35kg i mała sztangelke któa ma 10 kg niestety mam ławeczke tylko prosta nie moge jej łamac ani nic chiałbym prosic o wasza pomoc o plan i o diete ponieważ mam troche niepotrzebnego tłuszczu na brzuszku!!!!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Cwicz to przez 2-3 miesiace https://www.sfd.pl/temat18564/, pozniej trening dzielony wg schematu:
klatka+triceps+brzuch
plecy+biceps+przedramie
barki+nogi+brzuch
Do tego dochodzi dobra dieta, pozniej trening na rzezbe i za rok na wakacje mozesz naprawde dobrze wygladac. W 2 miesiace za duzo nie zdzialasz...
klatka+triceps+brzuch
plecy+biceps+przedramie
barki+nogi+brzuch
Do tego dochodzi dobra dieta, pozniej trening na rzezbe i za rok na wakacje mozesz naprawde dobrze wygladac. W 2 miesiace za duzo nie zdzialasz...
...
niestety mam ławeczke tylko prosta nie moge jej łamac ani nic - slaby z Ciebie paker, ja lame wszystkie laweczki 

...
bardzo bym chiał ajkis plan zeby w krótkim czasie i intesywnej pracy zwiekszyc swoje miasnie myslałem juz nad odzywkami ale neiwiem czy mam kuopowac czy chaiłbym spalic niepotrzebny tłuszcz z brzucha i zeby bardzo sie wybic z miesniami nichce zanych setrydów w ostatecznoci odzywki jakies !!! ale zalezy mi w krótkim czeasie zeby wszytkie miesnie klaty , motylek ,brzucha biceps , barków były bardzo wyrabane wyrzeżbione i abrdzo umiesnione!!!
...
mam 186 cm wzrostu około 75kg wagi i gdzies kolo 29cm biceps wiem to abrdzo mało ale dlatego cche troche and tym popracowac wiec prosze was o jakis super plan któru naprawde k krótkim czasie da duze efekty !!! pozdro!!:):):):)
...
Ćwiczyłeś już coś ? Jesli tak to napisz ile czasu i jak ćwiczyłeś.
Piszesz że chcesz plan żeby w krótkim czasie dał efekty. Po krótkim czasie czyli ? Bo jeśli liczysz na widoczne efekty, to musisz poczekać jakieś pół roku minimalnie, jeśli będziesz miał dobrą diete i dobry trening
Piszesz że chcesz plan żeby w krótkim czasie dał efekty. Po krótkim czasie czyli ? Bo jeśli liczysz na widoczne efekty, to musisz poczekać jakieś pół roku minimalnie, jeśli będziesz miał dobrą diete i dobry trening

...
litosci co za post
chce sie wogule komus na niego sensownie odpowiedziec??
"ale zalezy mi w krótkim czeasie zeby wszytkie miesnie klaty , motylek ,brzucha biceps , barków były bardzo wyrabane wyrzeżbione i abrdzo umiesnione!!!" -

"186 cm wzrostu około 75kg" - "chaiłbym spalic niepotrzebny tłuszcz z brzucha"
masakra
chce sie wogule komus na niego sensownie odpowiedziec??
"ale zalezy mi w krótkim czeasie zeby wszytkie miesnie klaty , motylek ,brzucha biceps , barków były bardzo wyrabane wyrzeżbione i abrdzo umiesnione!!!" -


"186 cm wzrostu około 75kg" - "chaiłbym spalic niepotrzebny tłuszcz z brzucha"
masakra
www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.
...
no troche juz cwiczyłem od grudnia le tonie mzna bylo nazwac cwiczeniem miesiąc czwiczyłem potem nie potem znowu troche cwiczyłem potem znowu trche nie co cwiczyłem!!??
hmmmm... wyciskałem sztange 4serie po 10 na bica jechałem 4serie po 10 potem brzuszki 5 seri po 10 na motylki 3 serei po 10 ale jakos nie wiem ale nie ma dobrego plany chaiałbym taki super plan jesli mozecie to napiszcie mi jakie bardzo super plam bede niezmiernie dzieczny mzna w ten plan wsadzic jeszze diete i odzywki kreatyne!!!!prosze o pomoc!!!! pozdro!!!:):)
hmmmm... wyciskałem sztange 4serie po 10 na bica jechałem 4serie po 10 potem brzuszki 5 seri po 10 na motylki 3 serei po 10 ale jakos nie wiem ale nie ma dobrego plany chaiałbym taki super plan jesli mozecie to napiszcie mi jakie bardzo super plam bede niezmiernie dzieczny mzna w ten plan wsadzic jeszze diete i odzywki kreatyne!!!!prosze o pomoc!!!! pozdro!!!:):)
...
O ja no nie moge ten to dopiero sezonowiec. NIE STANIESZ SIE PAKEREM DO WAKACJI! Ale mozesz napchac w rekawy troche waty i bedzie wygladało na miesnie. Hehe a tak na serio jest zalezy Ci na szybkich efektach to minimum 2 miesiace i moze cos zobaczysz. Oczywiscie przy super treningu ultra diecie i dobrej genetyce :P.
Makrocykl na cały rok -> http://www.sfd.pl/Makrocykl!!!_by_PLŚ_-t274449.html
Makrocykl II -> http://www.sfd.pl/Makrocykl_II_by_PLŚ_-t355667.html
Kompletna rozgrzewka -> http://www.sfd.pl/Rozgrzewka_by_PLŚ_-t313350.html
Jak treninować w domu -> http://www.sfd.pl/Trening_w_domu._by_PLŚ_-t202846.html
...
ja wiem ze to trzeba około 5 roku minimum to włąsnie jest domnie ten krótki czas ale chailbym poprosic o jakis bardzo dobry plan z tym co mam z tymi ciezarami i wogle a i o diete !!!! dzieki:):)
...
Poczytaj podwieszone posty, atlas cwiczen(trening domatora) i zrob sobie cos sam i daj do oceny. Trzeba bylo wczesniej pomyslec o sylwetce na wakacje bo w 2 miechy nic ciekawego nie zrobisz moze brzuch ci sie uda wyrzezbic w tym czasie polecam a6w.
http://www.sfd.pl/temat192921/ -Ile powtorzen na mase sile itd.
http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Jakie cwiczenia na dolne partie pleców?
Następny temat
Krzysztof Piekarz