SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zobacz!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19197
Prosze o ocene mojej diety, mam tendencje do otłuszczania sie przy weglowodanach, wiec niekture postanowiłem zastąpić zdrowymi tłuszczami. Węglowodany bede jadł tylko rano, przed treningiem, po(carbo) i w posiłku poteeningowym, reszte energi stanowią tłuszcze. Moim celem jest budowanie masy jak najczystszej i zrzucenie troche niechcianego tłuszczyku, niejest tego az tak duzo zebym musial stosowac redukcje. Kazdy posiłek jem co 3h. Waze 83kg zapotrzebowanie kcal to 2600 + 500kcal, czyli 2900kcal.



Posiłek I (śniadanie)

płatki owsiane 100g
Jaj kurze całe 150g(3 całe jaja)
Orzechy włoski 50g

II Posiłek (przed teningiem)

ryż biały 100g
Piers z kury 100g
Oliwa 10g(1 duża łyżka)
surówka

Posiłek III (natychmiast po treningu)

carbo 50g
Serwatka 30g

Posiłek IV (1,5h po posiłku potreningowym)

ryż biały 100g
Tuńczyk w wodzie 140g
Oliwa 10g
surówka

Posiłek V

piers z kury 150g
Słonecznik nasiona 30g
Oliwa 20g
surówka

Posiłek VI (zaraz lub 1h przed snem)

tuńczyk w wodzie: 140g


Co wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10825
piszesz ze wegle najwyzej bedziesz jadl do po treningu a widze u Ciebie surowke w 5 posilu.to co chyba nie gra.poza tym 2600+500 to raczej 3100 a nie 2900.wedlug mnie i tak masz za duzo wegli chyba jak tak chciales diete prawie ze bezweglowa i wogole to moze wrzuc ilosci B/T/WW bo tak to nie bardzo no ale takie male porawki z mej strony to:

Posiłek I (śniadanie)

płatki owsiane 100g / z czym?????tak same to spoko musza byc
Jaj kurze całe 150g(3 całe jaja)
Orzechy włoski 50g

II Posiłek (przed teningiem)

ryż biały 100g /zamien na brazwoy albo kasza gryczana
Piers z kury 100g
Oliwa 10g(1 duża łyżka)
surówka

Posiłek III (natychmiast po treningu)

carbo 50g
Serwatka 30g /????? po co?? pijesz carbo a za 30 min posilek weglowo-bialkowy

Posiłek
IV (1,5h po posiłku potreningowym) /nie za pozno troche gora chyba do 1 h powinno sie jesc po trenningu ale moze sie myle
ryż biały 100g /na brazwoy lub kasza
Tuńczyk w wodzie 140g
Oliwa 10g
surówka

Posiłek V

piers z kury 150g
Słonecznik nasiona 30g
Oliwa 20g
surówka /to moze byc ale sam mowiles ze wegli pozniej juz nie jadasz

Posiłek VI (zaraz lub 1h przed snem)

tuńczyk w wodzie: 140g /to jak najbardziej Si

Bedzie pisk!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45261
Posiłek I (śniadanie)

płatki owsiane 100g // bez mleka jesz ? :]
Jaj kurze całe 150g(3 całe jaja)
Orzechy włoski 50g // rozbij to na dwa razy

II Posiłek (przed teningiem)

ryż biały 100g /. lepiej brązowy ale iały też może być
Piers z kury 100g
Oliwa 10g(1 duża łyżka) // oj duża łyżka na coś około 20;)
surówka // ??

Posiłek III (natychmiast po treningu)

carbo 50g
Serwatka 30g

Posiłek IV (1,5h po posiłku potreningowym)

ryż biały 100g // j.w
Tuńczyk w wodzie 140g
Oliwa 10g
surówka // ??

Posiłek V

piers z kury 150g
Słonecznik nasiona 30g
Oliwa 20g
surówka // ??

Posiłek VI (zaraz lub 1h przed snem)

tuńczyk w wodzie: 140g


Co wy na to?



Szczerze troche monotonna dieta ale jeśli chodzi o produkty może być.
Zamiast tego tuńczyka przed spaniem 2-3 razy w tygodniu daj makrele 100-150gr.
Surówki co masz na myśli ?? Marchew , buraki , sałata , kapusta kiszona , szpinak ;) To najlepsze...unikaj jakiś surówek w majonezach itp Najlepiej samemu zetrzej np marchew i ugotuj albo zjedz na surowo.
Mozesz też dać twarogu chudego, chleb razowy, max 1 owoc dziennie najlepiej na czczo albo po treningu

Wyliczyłeś ile wyszło ci gram białka , tłuszczy i WW ?? i Ile masz wzrostu ??

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43234
a duża łyżka ma 12-15

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
Moze sproboj low carb na mase?

https://www.sfd.pl/temat162782/

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-04-25 10:43:27

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19197
dzieki za odpowiedzi, czy dobrze robie jedząc ten posiłek poteningowy 1,5h po carbo i serwatc czy lepiej godzine po. W koncu serwatka i carbo to pełnowartosciowy posiłek idealny po treningu,nie? a moje zaoptrzebowanie to 2400 + 500 = 2900, sory za pomyłke,zle wpisalem. Mam 182 cm wzrostu.

B-196g
T-116g
W-293g

Kalori razem 2959
Macie jeszcze jakies uwagi? Ta duża łyżka oliwy to ile dokładnie ma?
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Normalny posilek jedz ok 40 min po carbo, najpierw dostarczasz wegli prostych, potem zlozonych

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19197
reszta jest dobrze?
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
po poprawkach tak, chociaz dalbym wiecej wegli w posilku potreningowym

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19197
a jak bede jadł zaraz po treningu carbo,serwatke i 1h po posiłek potreningowy to też dobrze? dałbym sogi ale niemam abona:(.
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
moze byc

Beatus, qui prodest, quibus potest

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makaron z Twarogiem

Następny temat

Dieta a grupa krwi.

electro
Polecane artykuły