Prosze o ocene mojej diety, mam tendencje do otłuszczania sie przy weglowodanach, wiec niekture postanowiłem zastąpić zdrowymi tłuszczami. Węglowodany bede jadł tylko rano, przed treningiem, po(carbo) i w posiłku poteeningowym, reszte energi stanowią tłuszcze. Moim celem jest budowanie masy jak najczystszej i zrzucenie troche niechcianego tłuszczyku, niejest tego az tak duzo zebym musial stosowac redukcje. Kazdy posiłek jem co 3h. Waze 83kg zapotrzebowanie kcal to 2600 + 500kcal, czyli 2900kcal.
Posiłek I (śniadanie)
płatki owsiane 100g
Jaj kurze całe 150g(3 całe jaja)
Orzechy włoski 50g
II Posiłek (przed teningiem)
ryż biały 100g
Piers z kury 100g
Oliwa 10g(1 duża łyżka)
surówka
Posiłek III (natychmiast po treningu)
carbo 50g
Serwatka 30g
Posiłek IV (1,5h po posiłku potreningowym)
ryż biały 100g
Tuńczyk w wodzie 140g
Oliwa 10g
surówka
Posiłek V
piers z kury 150g
Słonecznik nasiona 30g
Oliwa 20g
surówka
Posiłek VI (zaraz lub 1h przed snem)
tuńczyk w wodzie: 140g
Co wy na to?
Posiłek I (śniadanie)
płatki owsiane 100g
Jaj kurze całe 150g(3 całe jaja)
Orzechy włoski 50g
II Posiłek (przed teningiem)
ryż biały 100g
Piers z kury 100g
Oliwa 10g(1 duża łyżka)
surówka
Posiłek III (natychmiast po treningu)
carbo 50g
Serwatka 30g
Posiłek IV (1,5h po posiłku potreningowym)
ryż biały 100g
Tuńczyk w wodzie 140g
Oliwa 10g
surówka
Posiłek V
piers z kury 150g
Słonecznik nasiona 30g
Oliwa 20g
surówka
Posiłek VI (zaraz lub 1h przed snem)
tuńczyk w wodzie: 140g
Co wy na to?
Krzysztof Piekarz