SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Łączyć wszystko??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24
Zaczynam pakować i mam pytanie. Można np. do szklanki wsypac kreatyne, dosypac gainera, glukoze, zalać wodą i wypić. Na końcu jeszcze wziąść dibencozide albo chociaz bez tego?? Z góry dzięki za info.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
dieta przede wszystkim!!!

jako uzupełnienie carbo/białko/gainer/bulk - w zależności od zapotrzebowania

hmb i dm - tym specyfikom mówimy NIE

do kreatyny dołóż tauryne (Mega Caps wychodzą najkorzystniej)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
hmmm
gainera do szklanki?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
jasne, że można...

...pytanie tylko czy Ci się to rozpuści
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna

a jest problem geinera wypic z 20 min po kreatynie?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14364
tak jak mówi Bul byłoby nawet lepiej

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 6722 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28641
zaczynasz "pakować" i juz kretke ?
a naturalne przyrosty

Siłę człowieka mierzy się ilością jego nieprzyjaciół.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24
Bo ja myślałem że jak wstane rano to bym mógł odrazu to wziasc. Po 30 min. bym zjadl sniadanie i prawie biegiem na autobus do szkoły. Później to jakos sobie czas zorganizuje tylko najgorzej rano.

A może ktoś ma jakieś propozycje z czym innym bym mógł grać kreatyne??

Zmieniony przez - bzyk268 w dniu 2005-04-01 22:29:56
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
z rozsądkiem...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14364
rano na czczo 30 minut przed śniadaniem dajesz krete. śniadanie jak wiadomo njważniejszy posiłek w ciągu dnia, obfite. gainer dawkujesz w zależności od braków w diecie, masz dietę? gainera między posiłkami, weź np do budy, po treningu 20-30 minut po kretce(kreta po treningu z glukozą).

do krety możesz dokupić tauryne, dobry i tani antykatabolik

DB bierz tak jak na ulotce

czego nie rozumiesz?

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24
Stwierdzilem, że najlepiej bedzie jak wezme kretke z glukoza, dibencozidem i HMB. Jak uważacie dobra opcja??

Kiedys cos podnosilem ale to bylo dawno. Teraz wycisne ok. 80 KG

Waze 82 KG i mam lekka nadwage :D Chcialbym to na miesnie zamienic i nie wiem czy ta kombinacja by byla dobra.
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przechowywanie

Następny temat

Jak dawkować- Crester + Mono

electro
Polecane artykuły