Wyciskanie sztangi na poziomej (klata)
podciaganie sie na drązku (plecy)
Wyciskanie sztangi na poziomej (klata)
podciaganie sie na drązku (plecy)
Wyciskanie sztangi na ławce skosnej (klata)
podciaganie końca sztangi do klatki (plecy)
Wyciskanie sztangi na ławce skosnej (klata)
Podciaganie hantla w opadzie (plecy)
Przysiady ze sztangą 1 serie (nogi)
Prostowanie nóg na maszynie 1 seria (nogi)
Uginanie podudzi leząc na ławeczce tyłem 2 serie (nogi)
Wyciskanie sztangi z przodu 2 serie (barki)
Unoszenie hatnli w górę stojąc 1 seria (barki)
Unoszenie hantli w bok stojąc1 seria (barki)
Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie (triceps)
Uginanie rąk naprzemian z hantlami stojąc (biceps)
Francuskie wyciskanie hatla (triceps)
Chwyt młotkowy (biceps)
Prostowanie ramienia w opadzie tułowia (triceps)
Uginanie rąk w oparciu o udo (biceps)
łydki wspięcia na palce (1 seria)
Na brzuch wykonuję A6W. To jest moje drugie HST. pierwsze robiłem nie przeplatając grup. co sodzicie o tym planie??? I mam jeszcze jedno pytanie ile czasu powinna trwac przerwa po przeplataniu np: wyciskanie (klata) a podciąganie (plecy). Z góry dzięki za przydatne odpowiedzi beda glosy.
Sprzedam krązki 2*18kg za 65zł + kw
http://www.sfd.pl/temat216606/ gainery-zestwianie ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/temat217913/ dla poczotkujących i nie tylko - WARTO ZOBACZYĆ
Krzysztof Piekarz
Tyle ze ja zaczynam dopiero HST i mam mniej serii ale jak tyle potrzebujesz ich to czemu nie
A zmieniasz plan poniewaz tamten nie dawal efektow? Co do przerw to wydaje mi sie ze nie trzeba ich robic jesli przeplatasz cwiczenia... robisz sztanga, idziesz sie rozciagnac i na plecy, znowu sie rozciagasz i klata... jak robisz klate to odpoczywaja plecy i troche czasu na rozciagniecie tez zejdzie
Wez moze na klate dowal zamiast jednej serii sztanga