Moderator działu Odżywianie
...
juz jednak doszedłem dop innego wniosku.Nie bede sie meczył z tym ckd bo tragicznie sie na nim czuje i efektów jakos tez tak nie widze.
Pojade na 3gBB,1g TT i wegle tak zeby było jakies 2500-600 kcal czyli pewnie cos koło 2,9-3.Bewde robił aeroby 3-4 razy na week .I mam wrażenie ze mi jakos tak miesnie nie poleca bo na ckd to ciagle głód czułem a tu jest raczej sporo mniejszy.
Z taka dietka można dojść do perfekcyjnej krateczki na brzuchu?
I jeszcze jak myslicie jak robie aeroby i chce jak najbardziej schudnac na twarzy moge w tytm celu owijac ja folia taka jakby do kanapek.Wtedy tam sie bardziej poci i ponoc lepiej spada.Jak te cuda z mango:) Jak myslicie?
Pojade na 3gBB,1g TT i wegle tak zeby było jakies 2500-600 kcal czyli pewnie cos koło 2,9-3.Bewde robił aeroby 3-4 razy na week .I mam wrażenie ze mi jakos tak miesnie nie poleca bo na ckd to ciagle głód czułem a tu jest raczej sporo mniejszy.
Z taka dietka można dojść do perfekcyjnej krateczki na brzuchu?
I jeszcze jak myslicie jak robie aeroby i chce jak najbardziej schudnac na twarzy moge w tytm celu owijac ja folia taka jakby do kanapek.Wtedy tam sie bardziej poci i ponoc lepiej spada.Jak te cuda z mango:) Jak myslicie?
"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"
...
Jak Ci nie pasuje to zmieniaj. A z ta folia to przesadziles 

Moderator działu Odżywianie
...
Ja też nie słyszałem o takim foliwym wspomaganiu,pozatym jak redukujesz wagę to na twarzy i barach bardzo szybko się chudnie,wg mnie szybciej niż na przykład na brzuchu czy pośladach
MOJE ZDJĘCIE:
http://www.sfd.pl/Plecki-t192916-s5.html
...
Z ta folią to przypomniało mi sie, ze kiedys o ile sie nie myle podobny sposób zastosowali rosyjscy zapasnicy
z tym ze ubierali na siebie dodatkowo pełno ubran i ćwiczyli
do tego dokładali kreatyne i padali jak muchy
i pozniej mówiono, ze kreatyne jest be
z tym ze ubierali na siebie dodatkowo pełno ubran i ćwiczyli
do tego dokładali kreatyne i padali jak muchy
i pozniej mówiono, ze kreatyne jest be
Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)
...
heh no moze rzezcywiscie z ta folia przesadziłem:)
Dobra panowie zerknijcie na moja dietke czy jest dobrze:)
Waze 85 kg,180cm,zapotrzebowanie dałem na około 2500 kcal tj.
Białko=3*85=255g tj.255*4=1020 kcal 6 posiłkow po 43 g
tłuszcze=0,8*85=68 tj.68*9=612 kcal 5 posiłków po 14 g
wegle 2500-(1020+612)=2500-1632=868 kcal/4=217 g 5 posiłkow po 44 g(progresja)
Dietka wg ww wartosci:
Posiłek 1
mleko 0,5 350 ml
płatki owsiane 50 g
oliwa z oliwek 10 g
ser biały chudy 100g
BB-38,WW-56,TT-16
posiłek 2
100 g poledwicy z indyka
ser zółty gouda 40g
chleb zytni pełnoziarnisty 120 g
BB-35,WW-65,TT-16
posiłek 3(po treningu przewaznie)
ser biały chudy 200g
ryz 30 g
banan 100g
oliwa 10g
BB-43,WW-54,TT-11
posiłek 4
jajecznica z 1 całego+4 białek jaj po 50g
5 g masła
chleb pełnoziarnisty 30g
jabłko 100g
BB-35,WW-22,TT-18
posiłek 5
piers gotwana z kury 200g
chleb pełnoziarnisty 30g
oliwa 10g
BB-47,WW-16,TT-12
posiłek 6
130 g tunczyka w sosie z puszki
BB-27,WW-0,TT-2
Łacznie wycjodzi:
BB-225,WW-213,TT-75 tj. 2427 kcal
Warzywa dodaje do kazdego posiłku ale ich nie wliczałem.
Trenuje 4 razy na week(pon,wt,sr,pia) i 3 razy aeroby po 40 min z 65-70%Hrmax
Co sadzicie o takiej dietce?
Czy zwiekszyc troche białko zeby bardziej chronic miesnie(przy 225 wychodzi 2,65 g/kg ciała)
Dobra panowie zerknijcie na moja dietke czy jest dobrze:)
Waze 85 kg,180cm,zapotrzebowanie dałem na około 2500 kcal tj.
Białko=3*85=255g tj.255*4=1020 kcal 6 posiłkow po 43 g
tłuszcze=0,8*85=68 tj.68*9=612 kcal 5 posiłków po 14 g
wegle 2500-(1020+612)=2500-1632=868 kcal/4=217 g 5 posiłkow po 44 g(progresja)
Dietka wg ww wartosci:
Posiłek 1
mleko 0,5 350 ml
płatki owsiane 50 g
oliwa z oliwek 10 g
ser biały chudy 100g
BB-38,WW-56,TT-16
posiłek 2
100 g poledwicy z indyka
ser zółty gouda 40g
chleb zytni pełnoziarnisty 120 g
BB-35,WW-65,TT-16
posiłek 3(po treningu przewaznie)
ser biały chudy 200g
ryz 30 g
banan 100g
oliwa 10g
BB-43,WW-54,TT-11
posiłek 4
jajecznica z 1 całego+4 białek jaj po 50g
5 g masła
chleb pełnoziarnisty 30g
jabłko 100g
BB-35,WW-22,TT-18
posiłek 5
piers gotwana z kury 200g
chleb pełnoziarnisty 30g
oliwa 10g
BB-47,WW-16,TT-12
posiłek 6
130 g tunczyka w sosie z puszki
BB-27,WW-0,TT-2
Łacznie wycjodzi:
BB-225,WW-213,TT-75 tj. 2427 kcal
Warzywa dodaje do kazdego posiłku ale ich nie wliczałem.
Trenuje 4 razy na week(pon,wt,sr,pia) i 3 razy aeroby po 40 min z 65-70%Hrmax
Co sadzicie o takiej dietce?
Czy zwiekszyc troche białko zeby bardziej chronic miesnie(przy 225 wychodzi 2,65 g/kg ciała)
"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"
...
bialka starczy spokojnie, ale nie spodziewaj sie po tej dietce ze bedziesz po tygodniu mial rezultaty.
dietka ok.
dietka ok.
tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"
moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/
...
mysle jednak ze masz za duzo bialek. obetnij do 2.2
tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"
moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Jakie macie przyrosty??
Następny temat