Witam, mam pytanko, kiedys troche boksowalem, ale to bylo troche amatorsko i nigdy nie kozystalem z taśm bokserskich, a dzis z kolega postanowilem kupic troche sprzętu bokserskiego i wynając sale(gruszki,worki,rękawice itp) i troche zacząc boksowac(podstawy techniki mam) i teraz mam takie pytanko, nie moglisbycie powiedziec mi jak te taśmy sie wiąże albo jakies zdjecie wkleic jak to sie robi
? JEst jakas odpowiednia technika czy po prostu mam obwiązac nadgartsek i dłon i to wszystko?
? JEst jakas odpowiednia technika czy po prostu mam obwiązac nadgartsek i dłon i to wszystko?
Krzysztof Piekarz
