SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taśmy bokserskie.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Musze przyznac ze inny komfort walki w ogole. Wczoraj jak zawiązalem te owijki i zacisnalem pięśc to byla jak kamień, na sile ciosu tez sie to dobiło(pozytywnie oczywiscie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
i o to chodzi broda


ja preferuje dłuższe ale msuze bawić sie krótkimi 4m są idealne

tak owijki sie pierze zeby nie prać rękawić

to co bahu jeden strzał i śmierć ??


odblast kontynuuj wojne z gamma zaborem i wpisz mnie na liste jako zaginiony syn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Gamma Zabor juz wygral a Wojna sie dawno skonczyla, wszyscy polegli..Omus Triballus, wszyscy https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] a mnie na inso juz nie ma hrhrh teraz robie tylko na SFD ale tez coraz rzadziej bo mam malo czasu, musze cisnąć bo niezdam a mnie na inso juz nie ma hrhrh teraz robie tylko na SFD ale tez coraz rzadziej bo mam malo czasu, musze cisnąć bo niezdam a mnie na inso juz nie ma hrhrh teraz robie tylko na SFD ale tez coraz rzadziej bo mam malo czasu, musze cisnąć bo niezdam [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
e to czemu ja nic o tym nei wiem ***ac czekam na special edition 2

też na inso zreszta nei siedze

ale teżmusze odejśc bo niezdam fak fak fak

jakiej długości baha masz taśmy zeby nie było że spam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
yy nie wiem ale sa wedlug mnie bardzo dlugie, obstawiam na jakies 3 albo 4 metry(chyba raczej 4)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
spoko za niedługo będę kupował sobie nówki i nie widze opcji żeby kupić krótsze niż 4 metry na pewno starczy na obwiązanie całej dłoni , a na ważniejsze miesca ( kostki nadgarstek ) starczy na podwojne przewinięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
kostki? aaa no tak ty trenujesz te lipne MT przecierz....


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
no z du py jest ale przez kontuzje już mnie pare miesięcy w sekcji nie ma a w domu na worku w samych owijkach katuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
nie ma jak worek, lubie go nap*****lac. Juz pękl troche ale jeszcze sie trzyma, az mnie naszla ochota, ide mu przy******le troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5258
Ja mam jedno pytanko. Ogólnie to z boksem nie mam nic wspólnego ale że u mnie na siłowni jest worek więc chciałbym w niego troche powalić stąd moje pytanie: czy wystarczą same taśmy żeby sobie rąk nie uszkodzić???

Pozdrawiam SFDowców

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie - trening, ćwiczenia

Następny temat

DO TRENUJĄCYCH KUNG FU.

WHEY premium