To moje bandaze ciut przy krotkie. Mam firmy Trans, najtansze jakie byly
Nie dlugo nowy zakup, bo sa w kiepskim stanie. Z kolega zauwazylem jeden bandaz jest zazwyczaj dluzszy od drugiego o 1-2 owiniecia wokol nadgarstka. Wlasnie zastanawiam sie dlaczego. Wasze owijki tez takie sa ?
Nie dlugo nowy zakup, bo sa w kiepskim stanie. Z kolega zauwazylem jeden bandaz jest zazwyczaj dluzszy od drugiego o 1-2 owiniecia wokol nadgarstka. Wlasnie zastanawiam sie dlaczego. Wasze owijki tez takie sa ?
Jak beda równe, tzn że inaczej wiążesz, albo jedną dłoń masz duuuuzo większa 
