SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Siła i szybkość - Jakie suplementy ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 695
Cześc! Trenuje na siłowni i taekwondo łącznie 6 razy w tygodniu. Chciałbym sie wspomóc suplementami, więc zakupiłem kreatyne, BCAA mega caps i dextro juice OLIMPU. Czy to dobre połączenie? Czy moje treningi nie są zbyt intensywne , aby siła u szybkośc mogła rosnąć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4200
racja , w zwykłym JJ jest parter , rzuty, uderzenia, dzwignie w stojce i w parterze, tak samo jak w Shidokanie, potem widac efekty... ze z wszystkiego umieja po troszku czyli ogolnie sa do d*py. Takie jest moje zdanie

pozdrawiam

...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1545 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8575
dieta i dopiero suple.
napisz doczego były by Ci konkretnie potrzebne?

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 695
A więc chce wzmocnić siłę ciosu i szybkość. Również w walce w parterze brak siły jest u mnie widoczny. Przydałoby sie też przytyć około 3-5kg ale nie więcej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36022
Oprocz diety, Białko-Kreatyna-ZMA-Ewentualnie jakis tribulus
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1545 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8575
no wiec monohydrat kreatyny to cos dla Ciebie.
jak masz kase, wal od razu jabłczan kreatyny albo stack.
o tych suplach poczytasz w innych postach

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1545 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8575
bahamut po co kolesiowi białko jeśli ma dobrze zbilansowaną diete
w koncu koleś chce szybkości, a te pare kilo zdobedzie na kreatynie

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 695
Chcę zwiuąkszyć siłe i szybkość ciosu. Zarówno rąk jak i nóg. Równiez w walce w parterze bark siły jest u mnie bardzo widoczny. Chciałbym tez przytyć 3-5kg.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36022
Jak robic pare kilo to dobrego mięśnia. Przy "masowaniu" 2gr na kg masy ciala jest najlepszym wyjsciem a dostarczyc tyle z samej diety nie zawsze jest latwo i nie zawsze przyjemnie. Na kreatynie wiadomo ze sie lapie wage ale po cyklu szybko sie ją traci razem z "zejsciem" wody. A tak z bialeczkiem lepsza jakosc mięcha. No ale jak kto lubi


PS:Sily ciosu nie wyrobisz od zadnych suplementow. SIla ciosu to celnosc,technika i dynamika a siła statyczna niewiele ma tu do gadania

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2005-03-25 23:01:12
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 695
Słyszałem tez że warto zainwestowac w glutamine. czy to prawda? Czy BCaa i glutamine można brać bez ograniczeń czy cyklami jak kreatyne?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1545 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8575
oczywiście!
ale zawsze byłem zwolennikiem dobrego jadła a nie prochów
jeśli nie chce spasc po kreatynie to od razu mowie jabłczan!
zamiast ZMA domowe ZHA
1

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36022
co do jabłczanu to tez jestem za
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba - jakie suplementy polecacie?

Następny temat

Staż 6 miesięcy - jakie suple dla ektomorfika?

electro
Polecane artykuły