Cześc! Trenuje na siłowni i taekwondo łącznie 6 razy w tygodniu. Chciałbym sie wspomóc suplementami, więc zakupiłem kreatyne, BCAA mega caps i dextro juice OLIMPU. Czy to dobre połączenie? Czy moje treningi nie są zbyt intensywne , aby siła u szybkośc mogła rosnąć?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
racja , w zwykłym JJ jest parter , rzuty, uderzenia, dzwignie w stojce i w parterze, tak samo jak w Shidokanie, potem widac efekty... ze z wszystkiego umieja po troszku czyli ogolnie sa do d*py. Takie jest moje zdanie
pozdrawiam
pozdrawiam
...Absterget Deus omnem lacrimam ab oculis...
...
dieta i dopiero suple.
napisz doczego były by Ci konkretnie potrzebne?
napisz doczego były by Ci konkretnie potrzebne?
co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!
...
A więc chce wzmocnić siłę ciosu i szybkość. Również w walce w parterze brak siły jest u mnie widoczny. Przydałoby sie też przytyć około 3-5kg ale nie więcej.
...
no wiec monohydrat kreatyny to cos dla Ciebie.
jak masz kase, wal od razu jabłczan kreatyny albo stack.
o tych suplach poczytasz w innych postach
jak masz kase, wal od razu jabłczan kreatyny albo stack.
o tych suplach poczytasz w innych postach

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!
...
bahamut po co kolesiowi białko jeśli ma dobrze zbilansowaną diete
w koncu koleś chce szybkości, a te pare kilo zdobedzie na kreatynie
w koncu koleś chce szybkości, a te pare kilo zdobedzie na kreatynie

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!
...
Chcę zwiuąkszyć siłe i szybkość ciosu. Zarówno rąk jak i nóg. Równiez w walce w parterze bark siły jest u mnie bardzo widoczny. Chciałbym tez przytyć 3-5kg.
...
Jak robic pare kilo to dobrego mięśnia. Przy "masowaniu" 2gr na kg masy ciala jest najlepszym wyjsciem a dostarczyc tyle z samej diety nie zawsze jest latwo i nie zawsze przyjemnie. Na kreatynie wiadomo ze sie lapie wage ale po cyklu szybko sie ją traci razem z "zejsciem" wody. A tak z bialeczkiem lepsza jakosc mięcha. No ale jak kto lubi 
PS:Sily ciosu nie wyrobisz od zadnych suplementow. SIla ciosu to celnosc,technika i dynamika a siła statyczna niewiele ma tu do gadania
Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2005-03-25 23:01:12

PS:Sily ciosu nie wyrobisz od zadnych suplementow. SIla ciosu to celnosc,technika i dynamika a siła statyczna niewiele ma tu do gadania
Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2005-03-25 23:01:12
...
Słyszałem tez że warto zainwestowac w glutamine. czy to prawda? Czy BCaa i glutamine można brać bez ograniczeń czy cyklami jak kreatyne?
...
oczywiście!
ale zawsze byłem zwolennikiem dobrego jadła a nie prochów
jeśli nie chce spasc po kreatynie to od razu mowie jabłczan!
zamiast ZMA domowe ZHA
ale zawsze byłem zwolennikiem dobrego jadła a nie prochów
jeśli nie chce spasc po kreatynie to od razu mowie jabłczan!
zamiast ZMA domowe ZHA

1
co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Rzeźba - jakie suplementy polecacie?
Następny temat
Krzysztof Piekarz