Siemka mam do Was wielka prośbę!!Mógł by mi ktoś napisać jakąś konkretną rozpiske bo moja jest chyba do du**.Mam 18 lat waze 75kg i 180 cm.Chodzi mi głownie o sile i mase.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
A pokaz no ja
napisz ile cwiczysz i jakie masz mozliwosci sprzetowe
napisz ile cwiczysz i jakie masz mozliwosci sprzetowe
moderator na insomni
...
Ćwicze ok pol roku!!Możliwości sprzetowe mam duże!!
Poniedz.Klatka,Triceps
Wtor.plecy,biceps
Srod.przerwa
Czwartek.bary kaptury
Piatek nogi
Poniedz.Klatka,Triceps
Wtor.plecy,biceps
Srod.przerwa
Czwartek.bary kaptury
Piatek nogi
...
A dlaczego nie tak:
pon
klata+triceps
sr
plecy+biceps
pt
nogi+bary
daj tu swoj caly plan lacznie z cwiczeniami ile seri i powt.
pon
klata+triceps
sr
plecy+biceps
pt
nogi+bary
daj tu swoj caly plan lacznie z cwiczeniami ile seri i powt.
http://www.sfd.pl/temat192921/ -Ile powtorzen na mase sile itd.
http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Rozpiska do eceny.
Następny temat
Krzysztof Piekarz