Mam pytanie, jak pozbyć sie tłuszczu z pośladków, jakie ćwiczenia są najleprze, zeby w miare szybku wyszczuplić tyłek??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
http://www.fitness.76.pl/posladki.html
to i będziesz miał zgrabny tyłeczek
Byle nie zgrabniejszy od mojego
Pozdrawiam
to i będziesz miał zgrabny tyłeczek
Byle nie zgrabniejszy od mojego
Pozdrawiam
Szpinak żrę - chudnąć chcę :D
...
Biegać, duzo sie ruszać. Cwiczenia areobowe. Uzyj opcji 'szukaj' (prawy górny róg ekranu) - troche juz o tym bylo..
Hm...Kometa - wklej tu swoją fotke, to ocenimy
(zartowałem, bez urazy
)
Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2005-03-13 22:56:04
Hm...Kometa - wklej tu swoją fotke, to ocenimy
(zartowałem, bez urazy
)
Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2005-03-13 22:56:04
...
Polecam ci przysiady ze sztangą na karku (pełne, ze stopami na szerokość bioder), hack-przysiady (ale po nich bolą dłonie) lub odwodzenie prostej nogi z obciążeniem do tyłu. Powinno zadziałać. Mi pomogło.
pozdro
pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz