na wstepie chce zaznaczyc ze ukladalem ta diete z pomoca wszystkiego co bylo mozliwedostepne na forum:) lacznie z programem w exelu... prosze was o rady i poprawe wszystkiego co jest nie tak. Waże 66 kilo mam 175 cm wzrostu, 3 razy trening na siłce i 3 razy basen(nie za dużo basenu?) moim celem jest poki co masa. z gory dzieki:)
oto dieta:
1. Posiłek:
Mleko zaw. 1,5 % tłuszczu 200g
Musli z rodzynkami i orzechami 80g
(jeszcze chyba dodam siemie lniane ale nie znam narazie wartości)
2. Posiłek w szole (jednocześnie, niestety, przed treningowy)
Szynka z piersi kurczaka 150g
Chleb żytni razowy 150g
Oliwa z oliwek 20g
Mandarynka 50g
3. Posiłek po treningu
Kurczak, mięso z piersi bez skóry 200g
Ryż biały 100g
Oliwa z oliwek 25g
Warzywa (marchew z groszkiem) 50g
4. Kolacja
Makrela wędzona 100g
Kasza gryczana 100g
Oliwa z oliwek 20g
Warzywa (papryka zielona) 50g
5. Przed snem (pół godziny?)
Ser twarogowy chudy 80g
Chleb żytni razowy 50g
Oliwa z oliwek 20g
oto dieta:
1. Posiłek:
Mleko zaw. 1,5 % tłuszczu 200g
Musli z rodzynkami i orzechami 80g
(jeszcze chyba dodam siemie lniane ale nie znam narazie wartości)
2. Posiłek w szole (jednocześnie, niestety, przed treningowy)
Szynka z piersi kurczaka 150g
Chleb żytni razowy 150g
Oliwa z oliwek 20g
Mandarynka 50g
3. Posiłek po treningu
Kurczak, mięso z piersi bez skóry 200g
Ryż biały 100g
Oliwa z oliwek 25g
Warzywa (marchew z groszkiem) 50g
4. Kolacja
Makrela wędzona 100g
Kasza gryczana 100g
Oliwa z oliwek 20g
Warzywa (papryka zielona) 50g
5. Przed snem (pół godziny?)
Ser twarogowy chudy 80g
Chleb żytni razowy 50g
Oliwa z oliwek 20g
Krzysztof Piekarz
), orzechy, rybke glebinowa)Malo wegli
, miedzy 2 a 3 posilkiem przydalby sie jeszcze jeden (przedtreningowy), jak jestes w szkole to pakuj ryz/makaron i kurczaka/ser bialy do jakiegos pojemnika. Ostatni posilek jedz gdzies tak godzine przed snem i wywal chleb (chyba ze masz szybka przemiane materii).