Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Paabloo: Ale wszedzie jest nadmieniane w każdym artukule i przy kazdej okazji , że ten Judoka jest z Polski.
-----------
I co z tego?
_Tarzan_: Boruta rozumiem,że np. na olimpiadzie też niekoniecznie Polakom kibicujesz?
------------
Oczywiscie ze nie. Kibicuje dobrym i technicznym fajterom.
Paabloo: Większość zawodników w Pride czy to w UFC lata z flaga narodową.
-------------
To juz ich sprawa.
A występ Mariusza Linke w Brazylii?
--------------
A o to to prosze Mariusza pytac.
I na Arenie Międzynarodowej Kraj
--------------
Kraj to Ty i ja. Jesli Ty Tego chcesz to niech Cie reprezentuje. O ile inni to uznaja. Mnie to nie interesuje.
Szacuny
0
Napisanych postów
28
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
176
ja sie zgadzam z pablo - pablo na prezydenta, a tankman moze isc na premiera, a borute na stos i po dyskusji, jeszcze cynika75 zlinczujemy i juz bedzie fajnie na forum :)
"[...]What don't hurt you, will only make you stronger[...]" - "You Gotta Have Heart" - Westside Connection
Szacuny
3
Napisanych postów
3237
Wiek
45 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
34974
Boruta:
Paabloo: Ale wszedzie jest nadmieniane w każdym artukule i przy kazdej okazji , że ten Judoka jest z Polski.
-----------
I co z tego?
========
To , że w końcu ktoś dzieki niemu właśnie zacznie się bardziej interesować Polskimi fighterami. A jeżeli sie pokaże z dobrej strony zaproszenia mogą sie posypać.
I na Arenie Międzynarodowej Kraj
--------------
Kraj to Ty i ja. Jesli Ty Tego chcesz to niech Cie reprezentuje. O ile inni to uznaja. Mnie to nie interesuje.
====
A mnie interesuje. Na pewno znasz kogoś to startował na Igrzyskach Olimpijskich. Zapytaj Go co znaczy reprezentować swój Kraj na IO...
Szacuny
1
Napisanych postów
658
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
5836
Co wy myślicie że Borson będzie Polakowi kibicował? Przecież ta zaginiona gałąź Gracie kibicuje tylko Brazylijczykom trenującym bjj.
Borek, powiedz Nastuli w twarz ze jego parter to nie ta liga - szybko wyprowadzi cię z błędu
Szacuny
27
Napisanych postów
4636
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
22462
Nastula jest Polakiem bedziemy sie z nim identyfikowac dlatego ze jest Polakiem nie dlatego ze jest bardzo dobrym judoka, to swietny polski sportowiec dzieki ktoremu wielu ludzi uszanowalo polski sport w ogolnosci i sporty walki w szczegolnosci. Malysza sie nie czepiajcie bo to taki gosciu<ok>.
Szacuny
705
Napisanych postów
4379
Wiek
50 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
75808
ej chłopaki, oburzacie się jakbyśmy z Borutą chcieli Polskę Niemcom sprzedać.
Osobiście także będę Nastuli kibicował, bo miło jest gdy rodak cos na świecie pokaże, ale zdaje sobie sprawę z tego, że fakt bycia przez Nastulę Polakiem w zaden sposób nie wpływa na jego osiagnięcia. Szacunek należy mu sie jako zawodnikowi w ogóle , nie jako tylko zawodnikowi polskiemu.
Nie będę kibicował komuś kto jest kiepski tylko dlatego, że obaj jesteśmy Polakami - kibicuję dobrym zawodnikom, jak juz powiedziałem. A czy to Niemcy, Hindusi, Laotańczycy czy Urugwajczycy to mnie nie interesuje.
Malasz:czekam na daty swiat narodowych w Laosie i Urugwaju - tylko jeśli możesz podaj z pamięci
Szacuny
1
Napisanych postów
228
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
5057
Tak naprawde nie ważne czy Polska utożsamia się z Nastulą.Ważne jest natomiast, że Nastula utożsamiany jest z Polską. I dlatego Nastula reprezentuje Polskę. W Sporcie narodowość nigdy nie była bez znaczenia, a wręcz przeciwnie, zawsze była bardzo ważna.Szczególnie, że dla skosow jestesmy napewno bardzo "egzotycznym krajem".
Szacuny
0
Napisanych postów
28
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
176
na historii ani geografii tego nie ucza, jesli Ty znasz Z PAMIECI to bardzo chetnie sie dowiem czegos nowego! Poza tym ja mowilem o ogolnej sytuacji, bo to jak wyglada Polska, a daty swiat narodowych to kolosalna roznica! Boruta: A wiesz ze to nie jest glupi pomysl, z tego moga niezle pieniadze byc, pojde ale oczywiscie tylko pod bacznym okiem eksperta - CIEBIE ktory wprowadzi mnie w tajniki tej jakze wartosciowej galezi medycyny :)
"[...]What don't hurt you, will only make you stronger[...]" - "You Gotta Have Heart" - Westside Connection