SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NASTULA W PRIDE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
chyba o lekkoatletki ci chodzilo a nie o plywaczki, moze biegaczki?

"[...]What don't hurt you, will only make you stronger[...]" - "You Gotta Have Heart" - Westside Connection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
a dlaczego w Urugwaju nie mozna boksować? Hę?
Jeżeli Nastula wyjdzie z orłem to jego sprawa. Jeżeli przegra to zostanie opluty przez swoich rodaków (przynajmniej niektórych). Jeżeli wygra - od razu bedzie bezsensowne dmuchanie w tuby "POLAK WYGRAŁ" i nagle okaże sie , że w zasadzie valetudo jest naszym sportem narodowym. Obecni na tym forum tak czy siak bedziemy kibicować Nastuli, ale ilu bubków nie majacych o MMA pojęcia, nagle stanie się fachowcami tylko dlatego, że ich rodak czegos dokonał. Takie "patriotyczne" kibicowanie mnie wkurza - ludzie majacy w dupie wszelkie SW znienacka stana sie ich fanami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Ale w jednym przyznam Cynikowi75 rację: Nastula nie jest świetnym sportowcem dlatego, że jest Polakiem. To chyba oczywiste...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
"a dlaczego w Urugwaju nie mozna boksować? Hę?"
Ło Jezu, tak tylko powiedziałem

"Jeżeli Nastula wyjdzie z orłem to jego sprawa. Jeżeli przegra to zostanie opluty przez swoich rodaków (przynajmniej niektórych)."
zgadzam się, niestety głupich nie sieją, sami się rodzą. Tak jak piszesz było z Gołotą i Małyszem zresztą. I w stosunku do takich ludzi prawdziwa jest Twoja (chyba) wypowiedź że leczą kompleksy za pomocą sukcesów innych. Na szczęscie są też normalni kibice

"Jeżeli wygra - od razu bedzie bezsensowne dmuchanie w tuby "POLAK WYGRAŁ" i nagle okaże sie , że w zasadzie valetudo jest naszym sportem narodowym"
Jesli sie tak okaże to może nawet nie będzie to takie złe - zamknie to buzie różnym klatkowskim i drzazgom

"Obecni na tym forum tak czy siak bedziemy kibicować Nastuli, ale ilu bubków nie majacych o MMA pojęcia, nagle stanie się fachowcami tylko dlatego, że ich rodak czegos dokonał.
Takie "patriotyczne" kibicowanie mnie wkurza - ludzie majacy w dupie wszelkie SW znienacka stana sie ich fanami "
Mysle ze ludzie majacy totalnie w dupie wszelkie SW nie staną sie nagle fanami MMA, bo i na judo lali cienkim sikiem gdy Nastula swiecił triumfy. Natomiast na pewno ludzie interesujący się choć trochę judo poszerzą swoje horyzonty.


malasz, chodzi o NRDowskie pływaczki a propos :

- Trenerze, czy mogę dostawać trochę mniej tych suplementów?
- A co Helga, włosy na klacie rosną?
- nie, na jajach

sorry za offtopa

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Tankman
"Ale w jednym przyznam Cynikowi75 rację: Nastula nie jest świetnym sportowcem dlatego, że jest Polakiem. To chyba oczywiste..."
----
I tu sie mylicie.
Poprostu trafił na odpowiednich trenerów, którzy go dobrze pokierowali. Miał talent ale sam talent nie wystarczy.

Cynik napisał:
kraj nasz w żaden sposób mu nie pomógł w karierze MMA i zaproszenie do PRIDE zawdziecza on tylko i wyłącznie sobie samemu. Jeżeli wystapi z orłem na piersi bedzie to miłe, ale jeżeli wystapi bez, doprawdy nie bedę miał mu tego za złe
---
Oczywiście , ze nie pomogł ale On może pomóc innym Polakom w karierze MMA

Zmieniony przez - paabloo w dniu 2005-02-23 18:24:06

Grappling

...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
lekkoatletki tez. umowmy sie ze i lekkoatletki i plywaczki, ale z lekka przewaga tych pierwszych :D

"[...]What don't hurt you, will only make you stronger[...]" - "You Gotta Have Heart" - Westside Connection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
To mi się podoba. Zgadzam się całkowicie.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Dowcip o suplemantach Dzizusa mnie roz***ał

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Nom, to było dobre...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Saib'a

Następny temat

Olimp MMA Sport, oświadczenie!!

WHEY premium