SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nastula dzisiaj wylatuje do Japonii

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Drugiego dnia świąt Paweł Nastula wyruszy razem z Robertem Joczem i Krzysztofem Kosedowskim do Japonii.
- Jadę tam by wygrać - mówi serwisowi budo.pl mistrz olimpijski w judo z Atlanty.
31 grudnia Nastek zmierzy się z Aleksandrem Emelianenko w Saitama Super Arena.
- Wszystkim moim kibicom chciałem złożyć także życzenia zdrowych i spokojnych świąt. Trzymajcie za mnie kciuki w Japonii - dodaje Nastula.

- Ostatnie dni spędziłem na lekkich, godzinnych, treningach nastawionych głównie na technikę pod kątem Aleksandra Emelianenki. Teraz czas na święta, a potem wsiadam w samolot i będę myślał tylko o tym jak wygrać - powiedział nam Nastula.

- Kibicom mogę powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko co możliwe, by wygrać. Paweł jest znakomicie przygotowany kondycyjnie. Przygotowaliśmy się na pełne 20 minut pojedynku. Oczywiście lepiej byłoby wygrać przed czasem, ale dla nas liczy się przede wszystkim zwycięstwo. Sposób w jaki zostanie osiągnięte jest mniej ważny - dodaje w rozmowie z budo.pl Krzysztof Kosedowski.
Wywiady z "Nastkiem" i jego trenerem opublikujemy w najbliższych dniach.

Źródło: www.budo.pl 

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4058
Podoba mi się jego nastawienie. Ważne, żeby dał z siebie wszystko a będzie co oglądać :)

--
It was my only wish to rise above these jelous, coward mothaf***ers I dispise.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Trzymam kciuki !

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Nastek wchodzisz na pelnej ku..ie szybka wymiana wygrywasz przez KO w samolot i do mnie na domowke na sytlwka

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Na pełnej ku***wie wyszedł Thompson do walki z Aleksem, więc niech może Nastek zastosuje inną taktykę, bo ta może nieposkutkować.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Paweł Nastula wraz z Robertem Joczem i trenerem Krzysztof Kosedowskim, wylecieli już z Polski do Japonii. Do Kraju Kwitnącej Wiśni udali się austriackimi liniami z przesiadką w Wiedniu. Lot z Europy trwał ok. 9 godzin. Po przylocie na lotnisko Narita na Pawła czekała telewizja Fuji, oraz dziennikarze. Po krótkiej konferencji prasowej ekip udała się on do hotelu Century Hyatt w dzielnicy Shinjuku.

Jest to jeden z najbardziej ekskluzywnych hoteli japońskich, którego popularność jeszcze bardziej wzrosła po emisji filmu „Lost in Translation”, którego część rozgrywała się właśnie w luksusowych pokojach Hyatta. Dla zamożnych turystów jest to atrakcja porównywalna z choćby nowojorskim Waldorf Astoria i weneckim Cipriani.

Treningi do samej walki będą się odbywać w Takada dojo oddalonym o ok. 12 minut od hotelu. Po kilkugodzinne przerwie na regenerację organizmu po locie, Paweł ma zaplanowany masaż stóp u refleksologa i sesję strechingową. Przez kolejne dni Nastek ma mieć dwa treningi dziennie razem z Kazushi Sakurabą, który podczas gali 31 grudnia zmierzy się z Ikushi Minową.

Źródło: www.budo.pl

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2005-12-26 16:13:57

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4058
super wlasnie dziwilem sie czemu Nastek nie trenuje z Sakuraba

--
It was my only wish to rise above these jelous, coward mothaf***ers I dispise.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
"Kibicom mogę powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko co możliwe, by wygrać" .........Paweł juz jestem z CIEBIE dumna ...co by się nie działo - JESTEŚMY Z TOBĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;*

***********

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
dokladnie jesteśmy z Tobą War Nastek

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19516
Do boju Nastula

"Świat z trzepaka, był tak prosty i piekny.Chcesz wiejść w świat dorosłych?Nie,dzieki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
Jestem za Pawłem. Niech pokona Aleksandra. Lubię braci Emalianenko ale w takiej sytuacji odzywa sie patriotyzm.

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Musashi gotów do walki z Sappem!

Następny temat

Wywiad z ring-girl Pride - Atsuko Yamagawa

WHEY premium