SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z ring-girl Pride - Atsuko Yamagawa

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


Ekskluzywny wywiad z Atsuyo Yamagawa, najpopularniejszą ring-girl w Pride (172 cm, biust 85, talia 58, biodra 87). - Nastula jest jak sobowtór George Clooney'a z filmu „Ocean's Eleven". Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła wręczyć mu puchar! - wyznaje w rozmowie ze specjalnym reporterem budo.pl

Budo.pl: Co jest najprzyjemniejsza rzecz w pracy ring-girl?
AY: Najcudowniejsze uczucie to zaszczyt wręczania pucharów zawodnikom, którym sama kibicuję i ich lubię.

Budo.pl: Kogo masz na mysli?
AY: Mirko „CroCopa" Filipovica.

Budo.pl: Jak się zachowuje Mirko, gdy wręczałaś mu puchar?
AY: Najpierw przyjaźnie się uśmiechał i odebrał puchar. On chyba też mnie lubi, nawzajem to wyczuwamy. Czasami zawodnicy, szczególnie z Europy, lub Brazylii mnie całują, obejmują. Ten kontakt fizyczny dla nas Japonek, nieprzyzwyczajonych do uzewnętrzniania uczuć, jest szczególnie ekscytujący.

Budo.pl: Jakie są inne różnice, przy wręczaniu nagród i ogłaszaniu wyników, między zawodnikami japońskimi, a obcokrajowcami?
AY: Z reguły, gdy wygrywa walkę zawodnik nie japoński, to na ring wbiegają jego sekundanci, i oni próbują odebrać puchar, parę razy nawet sekundant wyrwał mi trofeum. W ogóle jest większa manifestacja radości. Japończycy są, choć to nie reguła, trochę bardziej wstrzemięźliwi, ale zawsze dziękują mi za wręczenie pucharu.

Budo.pl: Czy praca na ringu jest trudna, jak było na początku?
AY: Na początku było to bardzo trudne!!! Szczególnie zgranie z muzyką i grą świateł. Raz zdarzyło mi się pomylić kroki, muzyka jest zgrana i zaaranżowana pod moje wyjście, wszystko jest obliczone co do sekundy, przecież idzie to live w świat do kilkunastu krajów. Duża jest odpowiedzialność i stres, dochodzą do tego emocje zawodnika.

Budo.pl: Przydarzyły ci się jakieś wpadki?
AY: (śmiech). Przydarzyły się!!! Parę razy, np w trakcie wejścia na ring między rundami, gdy dwie ring-girl idą innym krokiem, parę razy pomyliły nam się kroki.


Budo.pl: Czy pary, w których wchodzicie na ring są wcześniej ustalone?
AY: Tak wszystko jest ustalone, jesteśmy dobrane w pary według wzrostu.

Budo.pl: Mierzysz 170 centymetrów, jesteś dość wysoka, jak na Japonkę...
AY: Dzisiaj jestem w butach z niemalże płaską podeszwą, ale czasami chodzimy po ringu na 11 centymetrowym obcasie... czasami jesteśmy wyższe od zawodników (śmiech). A tak poważnie: zanim zaczęłam tę pracę, to miałam kompleksy z powodu wzrostu, teraz jakoś się przyzwyczaiłam.

Budo.pl: Uprawiasz jakis sport?
AY: Teraz mniej, ale dawniej grałam w siatkówkę i trenowałam lekkoatletykę. Teraz, gdy regularnie oglądam z bliska turnieje Pride, to chciałabym spróbować MMA. Taki trening to pewnie świetna zabawa i doskonały sposób na oderwanie się do codzienności.

Budo.pl: Jakie masz plany na przyszłość?
AY: Chciałabym, aby ludzie dostrzegali moją pracę, i oglądanie mnie na ringu dostarczało im rozrywki, dobrej zabawy. Chcę też jeszcze bardziej poprawić swoja technikę kroku.

Budo.pl: Co sądzisz o Nastuli?
AY: Pomimo, że nie wygrał pierwszej walki, jest jednym z najpopularniejszych nie japońskich fighterów w Pride. Nastula jest legendą judo, jego zdjęcia są nawet w podręcznikach judo, które dzieci japońskie używają w szkole podstawowej. Paweł jest także bardzo męski, seksowny... On jest jak sobowtór George Clooney'a z filmu „Ocean's Eleven". Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła wręczyć mu puchar!

Źródło: www.budo.pl 

Za***isty wywiadzik Panowie! Good job!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
ale mi przyjemnośc przytulanie sie do jakiegoś spoconego i obitego typka...może dobrze ze dziewczyną nie jestem i tak nie mam

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


Pełny skład

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


Na ringu

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajne te skośnookie dziewczyny

Podobno dobrze sie charatają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
hehe ładniutkie

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3485
"Nastula jest legendą judo, jego zdjęcia są nawet w podręcznikach judo, które dzieci japońskie używają w szkole podstawowej." - wow

szkoda, że u nas tak nie ma

"From Netherlands....

Paverrr Nasturrrrrrrrrrrrrra !!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Fajny wywiad Te Japonki najwyraźniej cierpią na brak dopieszczenia ze strony tych swoich facetów Ale coś mi się wydaje, że np. Baby też by chciała wręczyć puchar np. Aronie i w zamian zostać przez niego wycałowana albo przytulona. Prawda, Baby?

Dzięki Saib!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 338
Kurcze, moglabym byc na ich miejscu :P Nie obrazilabym sie :)

Don`t be affraid...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Też bym mógł być takim ring-boyem.. <buja w obłokach widząc spoconego Wanda przytulającego go>

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4058
Nasty jest tam bardzo popularny rozkochala sie w nim nie jedna japonka widac

--
It was my only wish to rise above these jelous, coward mothaf***ers I dispise.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
Saib hehe a co bys zrobił gdyby Zuzulinio ( czy jak mu tam :D ) sie do ciebie przytulał ? ?? hehhe

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nastula dzisiaj wylatuje do Japonii

Następny temat

Jurasowi niestety nie powiodło się na "Kings of Hell"

WHEY premium