SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NASTULA W PRIDE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4415 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
to było o agacie Wróbel...

- Panie trenerze, ja juz nie chcę brać sterydów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli o mnie chodzi to wolalbym zeby mi grali "Machnowszczyne".
Tankman. Podales dwa najbardziej znane nazwiska. A ilu bylo wybitnych mistrzow boksu o ktorych nikt poza pasjonatami nie pamieta? Moze zrobimy quiz? Podam pare nazwisk, a Ty, nie korzystajac z googla odpowiedz co o nich wiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Panowie wyluzujcie, to nie jest powód żeby się kłócić. Odbiegacie od tematu...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
nie to bylo jak venus i sereena wiliams rozmawialy ze tato im chyba dosypuje cos do jedzenia...

"[...]What don't hurt you, will only make you stronger[...]" - "You Gotta Have Heart" - Westside Connection

...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4415 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
powoli mam dosyć tego posta...
...
Napisał(a)
Usunięty przez saib__ za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Ze dwa tygodnie temu czytałem na tym forum, ale w innym dziale jak jeden z moderatorów pisał aby przestrzegać kultury w udzielanych na forum wypowiedziach :)

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Dokładnie... dyskutować, ale na poziomie Boruta.. Jechanie po rodzinie trochę nie przystoi komuś w Twoim wieku raczej. :/

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sugeruje czepic sie tego co zaczyna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Saib'a

Następny temat

Olimp MMA Sport, oświadczenie!!

WHEY premium