SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nastula na TVN24 - już dziś!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Dziś ok. godziny 20:00 na TVN24 ma pojawić się krótki, bo ok. 3-5 min materiał o przygotowaniach Pawła Nastuli do PRIDE, tj. wywiad i króciutki film z treningu.

Jakby ktoś mógł to oczywiście proszę zgrać i umieścić jakoś online.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 668 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19585
dlaczego boruta zbanowany?

kubaci nic speckalnego nie prezentuje ..jeden ziom ktorego znam z bramki nie dal mu zadnych szans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1550 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18932
w faktach juz cos było , wypowiadał sie p. ziólkowski <boruta> niedawno zbanowany <ech>

bunchet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Przegapiłem, cóż.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4299
Widzialem..Prowadzaca, jakos powiedziala ze teraz bedzie o krwawych, bardzo krwawych walkach cos takiego, pozniej sie wypowiadał Nastek i miedzy innymi Boruta - cos tam ze nie ma szans bo zostal rzucony na bardzo gleboka wode..

1 miejsce w typerze Euro 2004

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Czy ktoś to nagrał? Jeśli tak to ponawiam prośbę Saiba aby wrzucił to tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Przed chwilą obejrzałem. Pewnie jeszcze parę razy dziś poleci.

Nic szczególnego. Zwykła migawka w przeglądzie sportowym na TVN24. Oczywiście koleś zapowiadający musiał rzucić tekstem (nie wiem czy dobrze usłyszałem), że jest to "reguła zabroniona w USA za brutalność" - to ciekawe a UFC, ROTR i inne gale?
pomyliło mu się chyba z Kalifornią, choć już i tam MMA ma być legalne
Potem było co nieco o PRIDE, przeciwniku Nastuli - Mino (nic konkretnego w sumie), parę wypowiedzi Nastuli (nic o czym byśmy nie czytali do tej pory) i urywek z treningu (kulanka w parterze).

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2005-06-15 20:23:06

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2669
Wlasnie tez mnie to rozwalilo, zabronione w usa hehehe, moze na tvn turbo zrobili by jakis obszerniejszy material i bardziej rzeczowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Ktoś z TVN Turbo kręcił się po forum niedawno, ale zniknął.. pewnie jakby chcieli to daliby radę zmontować coś konkretnego.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2466
Wypowiadali się jeszcze komentatorzy sportowi i Rafał Kubacki. Mówili, że to raczej cyrk niż sport. Jedynie Boruta wypowiedział się rzeczowo i na temat.
Podobno kiedyś Kubacki miał propozycjęz Pride'a, ale odrzucił, bo jego interesuje tylko "sztuka walki". Ogólnie wydźwięk tego materiału nie za fajny, zestawienie sukcesów Nastuli w judo z wypowiedziami osób raczej nie kumających czaczy.

Nie lubię podpisów pod wypowiedziami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Troszkę racji mają, bo jednak jest coś w tym powiedzeniu: chcesz byc dobry we wszystki, nie będziesz dobry w niczym.
a jednak trening MMA to dzielenie czasu na 4816186 róznych technik
Taki mistrz wszystkiego i niczego.

Natomiat Kubacki i inni dobrze wiedzą, że to nie cyrk, dlatego próbowali to nieco zlekceważyć czy ośmieszyć.
Cyrk to jest na wrestlingu, mam nadzieje że nie pomyslą sobie ludzie, że Pride to cos podobnego
Troche mi to przypomina wypowiedx Tysona, który by sie zgodził na walke MMA czy k-1, ale bez kopania nogą w głowe

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Kubacki tak powiedział?! W takim razie straciłem do niego cały szacunek. Po prostu nie znoszę takich frajerów, co to zwyczajnie boją się, że dostaną bęcki i ucerpi na tym ich "nieskalana" reputacja i dlatego starają się ośmieszyć czy zdyskredytować te rozgrywki. Gdyby się bał i zwyczajnie stwierdził, że to nie dla niego, albo że nie chce ryzykować urazów to ok. Ale po co to chrzanić?!

A co do wypowiedzi Wortala - żartujesz, prawda? "Mistrz wszystkiego i niczego"? Albo to miał być dowcip, albo coś na chwilę straciłeś panowanie nad palcami i same napisały tę bzdurę Twierdzisz, że tacy goście jak: Fedor, Crocop, Yoshida czy Couture (oczywiście przykłady można by mnożyć dłuuugo) to są goście, co umieją wszystko po trochu, ale w żadnej dziedzinie nie są naprawdę na poziomie? W MMA jest mnóstwo gości na światowym poziomie jeśli chodzi o zapasy i BJJ, jest też paru świetnych gości od sambo i judo. No i paru światowej klasy strikerów (Crocop, Rizzo). Więc zdaje się, że trochę się pomyliłeś. A Kubacki jak nie ma nic sensownego do powiedzenia to niech siedzi cicho.

W ogóle z tego co tu słyszę to ten fragment o przygotowaniach Nastuli do PRIDE to była jakaś kpina. Wręcz anty-reklama! W głowie się nie mieści. Wypowiadają się ludzie, którzy g**** o tym najwyraźniej wiedzą i kreują tym samym ostatecznie świadomość ludzi na ten temat, bo są znani i uważa się ich za speców w dzidzinie sztuk walk (tym bardziej należą się brawa Borucie za odpowiedni komentarz). Okazuje się, że to iż ktoś jest mistrzem w dziedzinie jednej sztuki walk nie jest równoznaczne z posiadaniem wiedzy na temat walk ogólnie To żałosne, że ludzie, którzy teoretycznie powinni umieć fachowo się wypowiedzieć wręcz ugruntowują ten mity, jakie panują na temat tego typu walk! Dlatego, choć uważam, że Nastula nie ma szans z Nogueirą, to coraz bardziej mam nadzieję, że chociaż dobrze się zaprezentuje i ludzie przekonają się za jego sprawą do tego sportu i uświadomią sobie, co to naprawdę jest!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sie dizeje z mma(anty-spam)tracker?

Następny temat

Wywiad z Fedorem (PL!)

WHEY premium