SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NASTULA W PRIDE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytaj jeszcze raz (albo i dziesiec razy jak raz nie wystarczy) poprzednia strone, to zrozumiesz do kogo to bylo.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2005-02-23 11:44:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
malasz: przykład z Urugwajem i Laosem miał tylko pokazać, że nasz krajowy kompleks, że nikt w swiecie nie interesuje się Polską jest bez sensu, bo my także mało wiemy o innych krajach. Dlatego też uzalanie się, że w USA nie wiedzą gdzie leży Polska jest głupotą - zupełnie jakby w Laosie mieli rozpaczac z tego powodu, że ani ty ani ja nie wiemy kiedy maja tam jakieś narodowe święto.
Co do Nastuli - nie podejrzewam aby Japończyków najbardziej interesował kraj jego pochodzenia, raczej interesuje ich czy umie dobrze walczyć. A co do promocji kraju poprzez jego sportowców - był kiedys taki piłkarz w naszej krajowej reprezentacji, nazywał się Olisadebe. Jakos wiedza o jego rodzinnych stronach w naszym kraju nie wzrosła - podejrzewam, ze obecnie wielu ludzi, kiedyś w nim zakochanych nie powiedziałony czy pochodzi z kamerunu, Górnej Wolty czy z Nigerii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
jak nie do mnie to przepraszam. mi bardziej chodzilo o to zycie na drzewach niz to ze nie wiedza gdzie Polska lezy, niepotrzebnie te 2 przyklady tak blisko siebie dalem. I tyle w sumie

"[...]What don't hurt you, will only make you stronger[...]" - "You Gotta Have Heart" - Westside Connection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Cynik75 z Tym przykładem z Olisadebe to za bardzo nie trafiłeś. POdczas eliminacji do Mistrzostw Swiata wszyscy w Europie wiedizlei kto to jest Olisadebe i jaki kraj reprezentuje. A reprezentował Polske a nie Nigerie.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
paablo: chodziło mi o to, że sława sportowców, jest rzecza ulotną, a budowanie renomy kraju na nazwisku zawodnika tym bardziej. Jak sam napisałeś "wszyscy wiedzieli", a ja zaznaczyłem że obecnie "nie wiedzą" - różnica miedzy czasem przeszłym a teraźniejszym.
Poza tym w dyscyplinie jaką jest MMA, co jak co, ale nasi krajowi zawodnicy raczej nie mają nic do zawdzięczenia oficjalnym strukturom sportowym w naszym państwie - wystarczy przypomnieć rekcje Polskiej Konfederacji Sportu na organizowane przez Mirka Oknińskiego zawody. Równierz media (z nielicznymi wyjatkami) zajmowały sie głównie opluwaniem MMA. Dlatego tez uważam, że Boruta ma rację , a szczególnie w omawianym przypadku Nastuli - kraj nasz w żaden sposób mu nie pomógł w karierze MMA i zaproszenie do PRIDE zawdziecza on tylko i wyłącznie sobie samemu. Jeżeli wystapi z orłem na piersi bedzie to miłe, ale jeżeli wystapi bez, doprawdy nie bedę miał mu tego za złe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4058
rozkręcili się .. chłopcy

--
It was my only wish to rise above these jelous, coward mothaf***ers I dispise.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Cynik75 nie zgadzam się, że sława sportowców jest rzeczą ulotną. Wręcz przeciwnie. Jeżeli sportowiec wiele w życiu osiągnął to będzie za to pamiętany przez wiele, wiele następnych lat. Przykład: Muhammad Ali lub Mike Tyson. Każdy człowiek na świecie wie doskonale co oni zdobyli i kim byli, choć minęło już wiele lat np. od zakończenia kariery przez Alego. Pozdrawiam.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
tankman: z tym każdym człowiekiem nieco przesadziłeś, a teraz pomyśl: czy ranga USA jako państwa da się jakoś powiązać z osiągnięciami Cassiusa Claya? Raczej nie, a ponadto przypomnę iż Cassius Clay min. dlatego stał się Alim, że chcial zaprotestować przeciwko sytuacji czarnych obywateli USA - ruch czarnych muzułmanów w USA jest ruchem mocno antypaństwowym, przypominam tez , że prawie trafił do więzienia za odmowę słuzby w Wietnamie.
Jedynym dobrym przykładem mocnych powiazań państwa i sportu są NRDowskie pływaczki faszerowane czy sie da w imie dobra kraju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
ranga USA jako państwa może nie, ale gdyby Cassius Clay żył np. w Urugwaju i nazywał się np. Cassiuandares Clayson to pewnie nigdy nie zajął by się boksem, nie mówiąc o osiągnięciu takiej sławy.
a dywagacje kogo lub co będzie reprezentował Nastula to można sobie wsadzić do d...ziału dywagacji. Podejrzewam że jako wielokrotny reprezentant Polski na IO będzie chciał reprezentować Polskę. A jeśli komuś to się nie podoba i woli kibicować komu innemu, proszę bardzo, jego sprawa, ale proszę nie wmawiać że Nastula nie reprezentuje Polski.

Zmieniony przez - Dżizus w dniu 2005-02-23 15:42:35

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Saib'a

Następny temat

Olimp MMA Sport, oświadczenie!!

WHEY premium