SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp MMA Sport, oświadczenie!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1071
Z uwagi na fakt, że Mariusz Radliński podjął ( jak się spodziewałem ) kroki w kierunku storpedowania nowo powstałej inicjatywy w kręgach Polskiego MMA, razem z Mirkiem Oknińskim wydajemy następujące oświadczenie:

- zawodnicy startujący w galach lub jakichkolwiek imprezach organizowanych przez Mariusza Radlińskiego, nie będą NIGDY dopuszczani do imprez, zawodów, szkoleń, seminariów, wyjazdów zagranicznych organizowanych przez grupę Okniński&Blicharski, oraz wszystkich z nami współpracujących.

Podkreślam, oświadczenie to jest wynikiem dzisiejszych działań pana Mariusza Radlińskiego, jego złej woli i chęci niszczenia tego co robimy. Gdyby nie zaistniałe fakty, nigdy byśmy się do tego nie posuneli, jednak czara goryczy się wypełnia.

Mirek Okniński, Marcin Blicharski

Grappling Kraków, MMA Freefight

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Ach te podziały. Zamykanie drogi zawodnikom to moim zdaniem złe posunięcie.

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1071
Aby nie było nieporozumień - nikomu nie zamykamy drogi. Dajemy konkretną propozycję współpracy z nami. Chcesz startować? Do końca roku zorganizujemy 6 imprez w kraju, poczytaj ile zorganizowałem wyjazdów zagranicznych. Mało?
Człowiek o którym mowa, traktuje nas jak wrogów, dlatego jesteśmy zmuszeni potraktować go tak samo. Powtarzam, zmuszeni. W przeszłości dawał już przykłady na co go stać i jakimi działa metodami.
Zawodników oraz chętnych do startów zapraszamy do współpracy, jest cykl Olimp MMA Sport, Amatorska Liga MMA, możliwości wyjazdów za granicę. Jednak trzeba wybrać, czy jest się z nami, czy z kimś kto obsesyjnie nas nienawidzi i stara się utrudniać nam życie i działania na rzecz rozwoju MMA w Polsce.

Grappling Kraków, MMA Freefight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Popieram stanowcze dzialanie,MMA w Polsce i tak ma dosc problemow zeby dodatkowo borykac sie z czyimis chorymi ambicjami... tylko zeby na policje nie dzwonil.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 399 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6205
Jestem za Mirkiem,napewno on wie co robi!Ja jak potrenuje troche wiecej na pewno sie zglosze do was a nie waszego wroga! pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
To i tak nie ma wiekszego znaczenia gdyż uważny obseerwator już wie kto sie liczy na scenie MMA.To połączenie sił to bardzo dobry pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
Uważam, że takie posunięcie skądinąd szanowanych przeze mnie Panów w osobie Blicharski i Okniński jest wielce niegodne, a przede wszystkim mało profesjonalne i moim zdaniem przyczyni się to do wielu sytuacji konfliktowych w całym polskim MMA.
Po pierwsze wytworzy się podział na dwa wrogie wobec siebie obozy, a co gorsza bezpośrednio zostaną do osobistych porachunków(Blicharski&Okniński VS Radliński) włączeni Bogu ,ducha winni zawodnicy.
Nieustanna walka między tymi obozami(zaznaczam że chodzi tu o bezpośrednie wciągnięcie w konflikt zawodników) może pogrążyć całe MMa i nie zdziwiłbym się jak niedługo formuła MMa będzie przypominać chuligański stadion coś na zasadzie ,,legia vs widzew".


A teraz jak moja skromna osoba sobie to wyobraża ?......otóż mój głos stanowczo jest ZA,- jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju kontrakty, które są podpisywane z zawodnikami na określony czas i zobowiązują zawodników do skrupulatnego wypełnienia go we wszystkich uprzednio poczynionych zasadach regulaminowych.
Takie podejście jest zasługuje na miano profesjonalne tudzież, co ważniejsze eliminuje z bezpośredniego sporu- między federacjami MMA- zawodników. No i oczywiście zdecydowanie różni się od zagrywek godnych dziecinnego podwórka w stylu ,,NIGDY nigdy".
Natomiast poprzednie działania ,,Nigdy nigdy" będą prowadzić do niczego innego, jak osiągnięcie monopolu w organizacji w tejże dyscyplinie, co doprowadzi do niszczenia zdrowej konkurencji między obydwoma obozami MMA.A jak wiemy nic lepiej nie wpływa na jakość usług jak konkurencja, ponieważ monopolista pozbywa się czegoś takiego jak ,,duch rywalizacji" i stawia sprawę na zasadzie ,,widzi mi się".(takie są bynajmniej zasady rynku)

A tak poza tym to nie wnikam w cała istotę sporu i nie szukam winnych, ponieważ mnie jak i zawodników w ogóle nie powinno to dotyczyć i naprawdę rozczarował mnie Pan Blicharski swoim posunięciem, który jakby niebyło należy do profesjonalistów w tejże dziedzinie organizacji, miażdżąc całkowicie swoich wcześniejszych konkurencyjnych organizatorów.

Mam nadzieje, że skądinąd rozsądni ludzie w osobie Blicharski i Okniński zmienią jeszcze swoją pochopną decyzje(jako wybryk dziecinnego podwórka) i pójdą w stronę pełnego profesjonalizmu czyli kontraktów czasowo podpisywanych z zawodnikami.(czy panowie wyobrażają sobie żeby np. w Pride, Ufc czy jakiejkolwiek innej federacji dochodziło do tym podobnych zagrań !!!A możliwe jest że dochodzi tam do zdecydowanie bardziej ostrzejszych starć).


POZDRAWIAM !!!


P.S.
Jeśli mój list kogoś uraził to z góry przepraszam. Wszystkie argumenty w nim zawarte- nawet te w tonacji ostrzejszej- są w trosce o polskie MMA i to wszystko. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16151
Pięknie masz sogacza.

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Minusem może być tylko to że będą monopolistami.Ale potrezba silnej organizacji tak jak UFC w U.S.A. albo PRIDE FC w Japonii.Teraz w Japonii K-1 chce objąć prowadzenie i jest to zdrowa konkurencja.A to że połączyły sie dwie organizacje w których poziom był najwyższy jest zgodne z prawem,więc jakiekolwiek prptesry innych są nieuzasadnione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Przedmówca zarejestrował się wczoraj i wysłał jeden artykuł. Przypadkowo właśnie w tym temacie. Ciekawe kto to jest
W temacie - Zrozumiałe że macie Panowie dość numerów radlińskiego. Nudne też pewnie robi się tłumaczenie właścicielom obiektów sportowych czy potencjalnym sponsorom żeby się nie przejmowali pismami o dziwnej treści czy telefonami ludzi podających się za policjantów. Rygorystyczne przestrzeganie zasady z oświadczenia prędzej czy później wyeliminuje lub zmarginalizuje obecność m.r. w Polskim MMA, bo gołym okiem widać kto więcej organizuje. Wada jest jedna - dostaje się zawodnikom. Warto więc chyba pomyśleć o jakimś mniej negatywnym w tym aspekcie sposobie odpłacenia panu "ratunku, policja!"

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Bynajmniej nie chodzi o mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NASTULA W PRIDE

Następny temat

Jakubek vs. Cipek ktory by wygral??

WHEY premium