SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp MMA Sport, oświadczenie!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
Do mklv
Zastanawia mnie dziwny człowieku skąd takie nowinki masz na mój temat jakoby że zarejestrowałem się na tym forum wczoraj i do tego wysłałem jakąś wiadomość- wedle czcigodnego mklv nastąpiło to wczoraj:).
Wnioskuje że lubisz siać zamęt i bawić się w spiskową teorię dziejów, a więc umile ci pobyt na tym forum i dodam że należe do tajnej organizacji masońskiej i moim celem jest pogrążenie polskiego MMa, baaa całego światowego MMA w destukcji....i co ulżyło ci.
Dodam -żeby ułatwić ci namierzenie mnie jako masona- udaj się do redakcji naszego dziennika, a tam znajdziesz największego z tropicieli masonów o nazwisku Krajski.W swoim towarzystwie napewno się odnajdziesz i żaden spisek nie będzie ci obcy....:)

A tak na serio, ku woli ścisłości to rejestrowałem się dopiero dzisiaj przed samym napisaniem powyższego postu.I moim celem było wyrażenie swojej opini w powyższym temacie i to wszystko.Proszę również nieprzypisywać mi łatki manipultora itp.(a zareagowałem teraz ponieważ na nosicieli spiskowej teori dziejów jestem nadwyraz uczulony)

POZDRAWIAM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 913
mkimura - z całym szacunkiem, ale rygor pozbawienia prawa uczestnictwa w organizowanych przez Was zawodach, seminariach i szkoleniach to już chyba lekka przesada. Chciałem zauważyć, że jest liczne grono zawodników startujących w imprezach Radlińskiego z tego tylko faktu, że są one organizowane w pobliżu ich miejsca zamieszkania (vide Zgorzelec), a nie wszystkich stać na wojażowanie po kraju. Poza tym, jak już wcześniej zauważono, taka praktyka może tylko zaszkodzić zawodnikom - im większa ilość udziałów w zawodach, tym większe doświadczenie i tym lepiej dla naszego MMA.
Mam nadzieję, że jeszcze raz to przemyślicie.
BTW - przecież razem z M. Oknińskim nie potrzebujecie posuwać się do tego typu praktyk (dziecinada) - wystarczy porównać poziom organizacji - in plus dla Was. PZDR.

Nic dodać, nic ująć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 187
MMA Toruń, jedyny toruński klub brazylijskiego jiu-jitsu i MMA, popiera całkowicie inicjatywę Okniński-Blicharski, dotyczącą organizację gal MMA. Chcemy zorganizować galę MMA w Toruniu, pod szyldem Olimp MMA Sport i odcinamy się od wszelkich działań pana Mariusza Radlińskiego i jego organizacji.

Paweł Nowicki - Gracie Barra Toruń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
kot - "skąd takie nowinki masz na mój temat jakoby że zarejestrowałem się na tym forum wczoraj" - kliknij na pytajnik nad swoim nickiem to się dowiesz "dziwny człowieku", gdzie są takie tajne informacje, lol . Jakby nie patrzeć data rejestracji niedawna.

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2005-02-20 12:44:22

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
BONE BREAKERS TEAM przyłącza się do inicjatywy Okniński-Blicharski utworzenia profesjonalnej gali MMA pod szyldem "OLIMP MMA SPORT" i zamierza zorganizować taką gale w Łodzi. Odcina się jednocześnie od wszelkich kontaktów z panem Mariuszem Radliński.

Marcin Rogowski & BONE BREAKERS TEAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
do mlkv
po to dano ci wzrok ażebyś nauczył się czytać,a więc wyraźnie masz tam napisane że 19.02.2005 r. to mój pierwszy post natomiast ty sugerowałeś go 18.02.2005 r. a więc się nie ośmieszaj. A tak pozatym to nadal jesteś dla mnie dziwnym człowiekiem, bo nawet gdybym się rejestrował dzień wcześniej to jakie to ma znaczenie......no cóż dla tropicieli spisków widocznie jakieś ma:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
1) nie wiem co tym razem zrobił M.Radliński a co tak rozsierdziło Mkimurę, ale to nie moja sprawa. Wiem natomiast że to co zrobił przy okazji Colosseum 4 było na pewno brzydkim zagraniem i chyba nie ma co do tego wątpliwości
2) Mam natomiast wątpliwości co do traktowania zawodników. Rozumiem że jeśli ktoś "od początku" związany jest z teamem Okniński-Blicharski to występ na gali M.Radlińskiego traktować można jedynie w kategoriach braku lojalności. Co jednak mają zrobić zawodnicy którzy już podpisali kontrakty na imprezy organizowane przez M.Radlińskiego a w przyszłości może zapragną walczyć u Was? Albo tacy którzy nie wiedzą o Waszym postanowieniu (ja wiem że może ciężko w to uwierzyć ale nie wszyscy mają możliwość korzystania z internetu )a zostaną zwerbowani przez Radlińskiego?
Proponuje każdy przypadek rozpatrywać indywidualnie, pozdrawiam i do zobaczenia w W-wie 18ego

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
" ostatnio dolaczyl do nas BJJ Lublin"...:

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
sprytnykot - tak się nad tym siepiesz, że chyba coś jest na rzeczy. 17, 18 czy 19 - nieważne, my point is - pojawiłeś się tu niedawno, nikt cie w tym dziale wcześniej nie widział. Wypowiadasz się od razu w temacie dość szczególnym i na wjeździe zarzucasz ludziom którzy coś dla polskiego MMA zrobili, a z których jeden się tu udziela, "brak profesjonalizmu", "niegodne zachowanie" czy "dziecinne wybryki". Normalka że się każdy zastanowi, jaki obóz reprezentujesz.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 318
do mklv
no i potwierdziły się moje tezy odnośnie mojego domniemanego spisku wysuwanego przez mklv:)
Człowieku daj w końcu spokój i przestań siać zamęt wychodząc z tekstami w stylu:,,coś jest na rzeczy"(przyp. chodzi tu o datę mojego postu.
I przestań wycinać z kontekstu zdania, które wcale nie odnoszą się bezpośrednio do osoby tylko do określonego działania.Zresztą jeśli chodzi o pana Blicharskiego to również darze go szacunkiem za jego profesjonalizm- co kilka razy już podkreślałem.(m.in. na konkurencyjnym forum)
Jak widać zmysł wzroku nie wystarczył ci ażebyś mógł czytać ze zrozumieniem a więc radze skorzystać ci z rozumu, którym zapewne zostałeś obdarzony.
A zarzucanie mi jakoby mój pierwszy post na tym forum był przydługi i napisany w niektórych momentach ostrzejszym tonem - wydaje się wielce niepoważny pierwszy raz się wypowiadam się właśnie tylko dlatego, że temat jest szczególny, a sam problem dla mnie wielce istotny jeśli chodzi o polskie MMa.
I jeśli nadal masz do mnie jakieś pretensje (mklv)- to sobie odpuszczam kolejne odpowiedzi, bo nie mam najmniejszego zamiaru wdawać się z tobą w jałową dyskusje,- są ciekawsze zajęcia.

i mimo wszystko POZDRAWIAM !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NASTULA W PRIDE

Następny temat

Jakubek vs. Cipek ktory by wygral??

WHEY premium