SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NASTULA W PRIDE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Nie widziałem tej walki, ale wszystko możliwe jest po 11 latach.
A fotki juz są w tym temacie :)

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
pare stron opuścił;em

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
ja chyba też Thx Marian, dobrze, że trenuje z Saku - źle na tym nie wyjdzie

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Wczoraj na treningu na Gwardii gościliśmy Pawła i muszę powiedzieć że go nie poznałem. Sprawia wrażenie świetnie przygotowanego. Jest bardzo mocno zbudowany i silny. Myślę że świetnie sobie poradzi w PRIDE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
ale gdzie, w warszawie?

"[...]What don't hurt you, will only make you stronger[...]" - "You Gotta Have Heart" - Westside Connection

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11105
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
No to świetnie !

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Nastula haruje jak wół
Życie Warszawy 07:41

Rano siłownia, po południu boks, a wieczorem jujitsu brazylijskie, muaythai i zapasy. Tak trenuje Paweł Nastula, który przygotowuje się do starć w mieszanych sztukach walki w Japonii – pisze Życie Warszawy.

Mistrz olimpijski w judo z Atlanty 20 lutego podpisał w Tokio kontrakt z organizacją Pride (ang. - "duma") na co najmniej pięć walk w Kraju Kwitnącej Wiśni.- Będę brał udział w czymś, co jest połączeniem wszystkich stylów walki. Starcia toczone są na ringu, a między liny wychodzą przedstawiciele judo, boksu, karate, kick boxingu, zapasów, jujitsu. Każdy używa swoich technik. Nie wolno jednak uderzać głową, w krocze czy oczy - tłumaczy Paweł Nastula.

W poniedziałek podglądaliśmy treningi trzykrotnego mistrza świata. Rano pojawił się w swoim klubie przy ulicy Ogólnej. Przerzucił kilka ton na siłowni i szybko pojechał na salę bokserską Legii na Fortach Bema. Tam pod okiem trenera Krzysztofa Kosedowskiego poznawał tajniki pięściarstwa.

- Na razie uczymy się głównie obrony - unik, garda i przejście do półdystansu - tłumaczy Kosedowski, brązowy medalista olimpijski z Moskwy. Po obiedzie Paweł znów pojawił się w swoim klubie. Tym razem czekał na niego Mirosław Okniński - instruktor mieszanych sztuk walki (MMA: Mixed Martial Arts). Nastek na ręce musiał założyć rękawice, ale tym razem mniejsze - takie, które pozwalają złapać rywala. Przez półtorej godziny ćwiczył głównie starcia w parterze.



http://www.sport.wp.pl 

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Ciekawy trening.Oby się nie przemęczył.Stawy,ścięgna żeby to wszystko wytrzymało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Wytrzymają.

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Saib'a

Następny temat

Olimp MMA Sport, oświadczenie!!

WHEY premium