SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy taka rozpiska pasuje?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Próbowałem pogodzić treningi kosza (których nie mogłem przenieść) z treningiem na siłowni. I tak mi wyszło:

pon - klatka, biceps
wt - kosz
śr - plecy
czw - kosz
pt - barki, triceps
sob - nogi

Czy dobra jest taka rozpiska? kosz i trening nóg(taki niezamocny) może być? Chyba ten trening kosza nie zahamuje całkowicie przyrostu masy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
wygląda to wporządku

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 384 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12773
Całkowiecie nie zachamuje ale jest ciężej. Widze to po sobie.

Nie wszyscy dostaną sie do raju ale patrzeć na gwiadzdy ma prawo każdy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20465
a co powiedzcie na trening 3 razy w tygodniu + 1 dzien pograc sobie relaksacyjnie w siatke hehe:/

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13
mi to nie za bardzo pasuje :P
ja bym to zrobił tak:
POŁĄCZYŁ KLATKĘ Z TRICEPSEM
PLECY Z BICEPSEM
A BARKI OSOBNO
ale poczekaj na wypowiedz bardziej doświadczonych użytkowników
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4537
kobos powiem szczerze ze polaczenie ktore Ty zaproponowales nie wszytskim odpowiada.np ja nie mogem cwiczyc klaty z tricem i plecow z bicem,po prostu nei mailem sil.zdecydowanie lepiej mi idze klata bic plecy trip.to zalezy od czlowieka.ja tez cwiczylem kosza i powiem szczerze ze taki natlok treningow w tyg jest bardzo ciezki.jesli juz sie uparles pamietaj o dobrej diecie i w miare mozliowosci suplach,odzywkach bo sie zajedzieszPOWODZENIA!!
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
Kobos - a nogi byś pominoł

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Plecy to moja ulubiona partia i na nią poświęcam jeden trening - dla bica nie ma tam miejsca . Jak narazie jadę tym treningiem w innych dniach, ale niedługo dojdzie mi właśnie ten kosz we wtorek (ale ten będzie taki relaksacyjny, na loozie) w czwartek nie odpuszczam na koszu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 210 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2650
Gdybym był w Twojej sytuacji to ćwiczyłbym tak:
pon - klatka, plecy
wt - kosz
śr - PRZERWA
czw - kosz
pt - barki,triceps,biceps
sob - nogi
Wsadziłem tam przerwe dlatego ze kosz pochlania duzo energii+jeszce silka. Dlatego przyda sie 1 dzien odpoczynku w środku na zregenerowanie. Jestem pewien ze ta przerwa w srode musi byc! A klata z plecami dobrze dziala. Bo puchniesz z przodu i jednoczesnie z tylu.;)

Zmieniony przez - Porter3 w dniu 2005-02-19 12:52:04

Musisz pogodzić się z brudem, jeżeli pragniesz diamentów...

http://www.sfd.pl/23_lata,_Ektomorfik,_HardGainer_:_-t553428.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 619
Zrób tak:
pon-plecy
wtr-kosz
śr-klata,tric
czw-kosz
ptk-bar,bic
sob-noga
niedz-brzuch

You're better off dead

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 809
W sumie moze byc.Tylko plecy cwicz przed bicem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupię książkę "Joe Weider system"

Następny temat

Ból w klatce

electro
Polecane artykuły