Czesc Wam;], sytuacja jest nastepujaca:
Ćwiczyłem 3 miesiące regularnie trening dla początkujących (3x w tygodniu wszystki partie po trochu), potem niestety mialem 2miesieczna przerwe, po ktorej znowu wskoczylem do regularnych cwiczen, tym razem juz 4-5 razy w tygodniu, dziennie inna partia. Niestety po 3 miesiacach odezwal sie kregoslup[F.UCK] - koniec z przysiadami i 2miesieczna przerwa. Teraz bardzo uwazam z ciezarami, znowu wracam na pakerhale, chociaz nie zawsze mam czas przez co cwiczenia nie sa w 100% regularne (staram sie cwiczyc 5 razy w tygodniu, niestety czasami przez szkole cwicze tylko 3razy) i chce po raz pierwszy wprowadzic "profesjonalne" odzywianie wraz z suplementacja. Moje możliwości sprzętowe są dosyć ograniczone, np. wyciąg mimo iż nabyty jeszcze nie zamontowany, a maszynę na wyprosty trzeba bedzie dopiero pospawać:P, czyli obecnie nóżki są spasione i bezczynne;). Czy w tej sytuacji system kreatyna+HMB+kurczaki+ryż jest odpowiedni:P? Co jeszcze moge polepszyć, co możecie doradzic (niestety jestem noob;[:P). Dzieki za wszelką pomoc.
Ćwiczyłem 3 miesiące regularnie trening dla początkujących (3x w tygodniu wszystki partie po trochu), potem niestety mialem 2miesieczna przerwe, po ktorej znowu wskoczylem do regularnych cwiczen, tym razem juz 4-5 razy w tygodniu, dziennie inna partia. Niestety po 3 miesiacach odezwal sie kregoslup[F.UCK] - koniec z przysiadami i 2miesieczna przerwa. Teraz bardzo uwazam z ciezarami, znowu wracam na pakerhale, chociaz nie zawsze mam czas przez co cwiczenia nie sa w 100% regularne (staram sie cwiczyc 5 razy w tygodniu, niestety czasami przez szkole cwicze tylko 3razy) i chce po raz pierwszy wprowadzic "profesjonalne" odzywianie wraz z suplementacja. Moje możliwości sprzętowe są dosyć ograniczone, np. wyciąg mimo iż nabyty jeszcze nie zamontowany, a maszynę na wyprosty trzeba bedzie dopiero pospawać:P, czyli obecnie nóżki są spasione i bezczynne;). Czy w tej sytuacji system kreatyna+HMB+kurczaki+ryż jest odpowiedni:P? Co jeszcze moge polepszyć, co możecie doradzic (niestety jestem noob;[:P). Dzieki za wszelką pomoc.
Krzysztof Piekarz
, krok po kroku, jeżeli nie będziesz mógł wyrobić się z dostarczeniem odpowiedniej ilości białka, węgli, tłuszczu, pomyśl o suplementacji. W dziale odżywianie w podwieszonych postach znajdziesz wszystko co potrzebujesz np '