SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Poczatkujacy zadaje pytanie;]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5998
Witam, mam pytanie mam 16 lat 176cm wzrostu 60kg wagi, czy bioraca ta odzywke : underground Labs M1T 60 tab i jedzac białko, z odpowiednia dieta i treningiem ile moglbym przybrac na wadze??

Ciekawski małolat:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 6919 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36481
Oj chyba sam nie wiesz co jesz.... M1T to nie jest odzywka.... i nie wiem czy to dobry pomysl aby bawic sie z tym prohormonem w wieku 16 lat...
A ile przytyjesz to nikt Ci nie powie - sprawa indywidualna. Do tego dochodzi jeszcz trening, dietai genetyka.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Coglin, m1t to najgorszy pomysł jaki w tym wieku mógłby ci przyjść do głowy... a jedynym dobrym pomysłem jest cierpliwość połączona z dietą i treningiem ew. wspomożona jakąś odżywką/gainer najprędzej w twoim przypadku/.
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
niestety musze stwierdzic ze w takim wieku (zrezzta w kazdym, ale w tym szczgolnie :() zabawa z M1t moze sie niezbyt milo skonczyc :(
jesli moge cokolwiek sugerowac oddstaw natychmiast
udaj sie do lekarza niech ci sprawdzi jako min wyniki krwi i probe watrobowa i niech sie wypowie, lekarz zaufany musi byc gdyz ppwinines mu szczerze powiedziec co i w jakich dawkach i jak dlugo brales :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5998
ja teog nie bralem tylko pytalem czy ejst sens to brac bo sie nad tym zastanwailem.

Ciekawski małolat:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5998
Dobrze skoro wiem jzu ze tamten pomysl byl glupi hehe, to mam pytanie czy to moze byc dla mnie odpowiednie: MASS GAIN™ firmy megabol, z gopry dizekuej za odpowiedz

Ciekawski małolat:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44112
Ale musisz zrozumieć jedno...gainer, bulk, czy białko, to nie jest "magiczny proszek", który rozbudowuje mięśnie, pompuje je, czy jeszcze coś innego, najprościej mówiąc jest to sproszkowane jedzenie o odpowiednich proporcjach btw. Czyli jest to uzupełnienie ewentualnych braków w diecie, którą zapewne posiadasz

Pozdro for All

Ułożenie diety nigdy nie było prostsze: http://www.sfd.pl/temat222906/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VITALMAX-gainer 1+ aminokwasy+glutamina = masa ??

Następny temat

Jak to rozłożyć? POMOCY!

electro
Polecane artykuły