Szacuny
19
Napisanych postów
3246
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
14357
CZESC mam pytanie co mam zrobic od 2 tygodni mam kontuzje barku tzn. mam pewnie przesilony miesien bo boli szczegolnie jak robie klatke i barki. Znacie moze jakas masc albo tabletki? Bo przerwy nie moge zabardzo zrobic bo od 7dni biore kreatyne. moze zmniejszyc o 50% ciezar?
Szacuny
1
Napisanych postów
267
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
43036
Oj chłopie jak najszybciej do lekarza może naderwałeś sobię ścięgno..
A i lepiej żeby Cię dobrze zdiagnozowali...
Bo np. ja też robiłem klate coś mnie zabolało i potem niemogłem robić :D no i to było we wrześniu a do teraz niemoge ćwiczyć...
Ból minie... dziewczyny lubią blizny, chwała nie przemija.
Szacuny
10
Napisanych postów
126
Wiek
40 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
4419
Nie ma sensu dalej ćwiczyć, czym dłużej będziesz zwlekał z rehabilitacją tego barku tym dłużej będzie trwała Twoja kontuzja, a czasami może się to dla CIebie źle skończyć.
Jak nie jesteś pewny co to może być zgłoś sie do lekarza.
Kontuzje zdażają się najlepszym
Szacuny
0
Napisanych postów
387
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
3624
Mialem to samo Rok temu i mialem to samo miecha temu. Rok temu zrobilem przerwe a miesiac temu cwiczylem dalej z kontuzja. Wiem jaki to byl szczegolnie np. przy wynoszeniu sztangi ze skosu albo na rozpietkach.. wtedy bark boli cholernie. czytalem o tym jest to zapalenie masci czy tam jakiegos plynu w barkach.. zrob przerwe a w czasie przerwy cwiczenia jakies lekkie bez obaciazenia. Mi moze pomogla kreta w przezwyciezeniu bólu. Zrob przerwe i zregeneruj sie..
Szacuny
0
Napisanych postów
182
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2018
Mlody z ta kreta... to chyba jakis efekt placebo
Z kontuzja nie cwicz wcale, daj czas na powrot do formy, jest na forum artykul o tym, poszukaj wyszukiwarka.
*** NOCTURNAL WATCHMAN - SFD BY NIGHT ***
"mam taki przyzad od dawna ćwiczyłem tym bicepsy i myslałem ze dobrze robie a teraz znalazłem
jakąś strone i pisza ze to jest do grzbietu" ---
http://www.sfd.pl/temat170363/
Szacuny
0
Napisanych postów
7
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
173
Witam !!
Mam taki problem. Od 2 miesiecy mam naderwany miesien dwuglowy, prawej nogi. Nie robilem zadnych cw przez 2 miechy, teraz zaczolem sie rozciagac. Przy kopnieciach obrorowych, niestety boli mnie ta noga. Czy rozciaganie pomoze ??
Dodaje ze juz kiedys mialem naderwany ale jakos przeszlo.