SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

na mase do 200zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 561
chciałbym wiedziec jakie wziąć odżywki żeby przytyc pare kilo do 200zł i w jakiej ilości je najlepiej brać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 561
chyba wybiore biogenixa, i chiałbym sie dowiedzieć jakie są jego smaki bo niema ich podanych na sklepie sfd.
aczy mozna by było jeszcze cos dołożyć.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 240 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6955
jakis gainerek https://sklep.sfd.pl/ 

..:: Śmierć jest tylko kolejną ścieżką, którą każdy musi przejść ::..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 561
no dobra ale który gainer jest najlepszy ja brałem super gain 4100 w tamtym roku.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
a tanszych
mass xxl
mct gainer
vitalmax1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18037
Mozesz tez dolozyc jakos kretke mono powinno sie zmiesic spokojnie w granicach 200 zł.
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Wpisz dokładnie o co chodzi wtwoim profilu.Ważysz 86 kilo, w pasie 83, w bnicepsie 36..wiec gdzie ta waga??W pośladkach??
Wtedy powiem ci co kupić.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 561
byem kolarzem i mam udo 56 a łydke 42. po swietach i sylwestrze schudłem i teraz waże okolo 82. A chodzi mi konkretnie o rozbudowie masy miesni klatki i łapy. dzięki za odp. łapcie sogi (odbijcie)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 561
miętki jakoś długo mi to piszesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2674
Mass XXL. Tani i dobry bo trzeba tego duzo jesc. 2-3 razy dziennie i obowiązkowo po treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 561
dzięki za odpowiedz łap soga (odbij)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3309
na poczatek dieta, 2g bialka na kg, 4g wegli na kg i 2 lyzki oleju lnianego dziennie. Zadnego cukru (slodycze i slodzone napoje i soki papa) i tluszczu (tylko olej lniany i PAMdo smazenia).

Nie kupuj zadengo gainera bedziesz mial dupe wielkosci szafy. Kup odzywke bialkowa
Pure Whay 80 olimpu za 150zl i pij 2 razy dziennie po 40g, jesli to dzien trenigowy to po treningu i wieczorem, jesli normalny to rano przed sniadaniem i na noc.

za 50 kup Crabo i popijaj po treningu ok 60g.

Trenuj 3-4 razy w tygodniu i po treningu zawsze 40 min areobow.

Nogi rob max 1 w tyodniu na malych ciezarach 4glowy 5 serii na 2glowy(nie wiem jak kolarze maja go rozwiniety, jak dobrze to 3serie, jak slabo to 6 serii)Lydke tylko 1 w tygodniu 4 serie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna szkodliwa?

Następny temat

Problem :D

electro
Polecane artykuły