Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6447
Napisanych postów
79265
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774594
Porcje bierzesz taka ile brakuje Ci ww i białka w diecie. Jezeli duzo Ci brakuje to bierzez np 2 razy dziennie po 70g a jezeli mało to raz (to jest tylko przykład) rozumiesz?
Szacuny
0
Napisanych postów
31
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
561
czytałem przed chwilą, że BIOGENIX Monster Mass jest dobry i jest polecany. ale patrzyłem jego skład i
Wartość energetyczna 1578 kJ / 377 kcal
Białko 25,0 g
Węglowodany 65,0 g
Tłuszcz 1,9 g
a gainer2 vitala ma
Wartość energetyczna:
1517 kJ / 357 kcal
Wartość odżywcza:
Białko 27,9g
Węglowodany 60,9g
Tłuszcz 0,2g
Szacuny
0
Napisanych postów
130
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2674
Zdecydowanie lepszy jest monster mass bynajmniej dla mnie. ale jest troche drogi nie ma co ukrywać wiec bierz ten tańszy bo trzenba tego dużo wpierniczać.