Szacuny
0
Napisanych postów
331
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2920
jestem juz po 15 i dzis mialem drogi trening 10 i stwierdzam ze po 15 bylem bardziej zmeczony i lepiej czulem trening niz jak robie 10 i nawet zaczolem robić krótsze przerwy zeby sie bardziej zmęczyc, moze jak bede dochodzil do maxow w 10 to bede lepiej odczówal zmęczenie?
Szacuny
2
Napisanych postów
526
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
8150
czy ciężar w pierwszym tr. 10-ek jest u Ciebie niższy od ostatniego 15-ek? Jeśli tak jest to naturalnie że na pierwszych treningach 10 -ek bedziesz mniej zmęczony niż przy max. 15-tek, ważne żebyś na minimum 3 treningu 10-ek stosował już większy ciężar niż max. 15-ek.