Szacuny
0
Napisanych postów
194
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
9974
masakra,ogladaliscie walke? bo ja chyba ostatni raz bede na cos takiego patrzal,wszystko sprzedane,wszystko za kase,wszystko przeciw Andrzejowi,a przeciez kazdy widzial ze to Andrzej wygral!!!!!!! dla mnie Endrju po tej walce zostal mistrzem!!!!! piszcie co sadzicie o werdykcie
Czy znasz ten kraj,gdzie ścieżkami westchnień płyną nieżywe
kwiaty zwęglone i kości zwierząt łąkowych i leśnych.
>>>BJJ-POZNAN<<<
Szacuny
9
Napisanych postów
2616
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
17485
niby racja, tez uważam że Gołota wygrał
ale czy to pierwszy raz tak jest i czy dotyczy tylko Gołoty?
Nie, zasadajest prosta - żeby odebrać pas mistrzowski na zawodowym ringu treba mistrzowi ostro wpierd0lić i tyle. Wtedy nie ma wątpliwośći. Tutaj niestety tak nie było choć Andrew miał klienta na podłodze.
Dlatego dopóki nie zmłóci kogoś w w walce tej rangi tak , że bedą go wyplątywać z lin, werdykt bedzie jeden ( w zasadzie dwa ) przegra lub zremisuje, czy nam się to podoba czy nie. Wygrał ale przegrał...
Szacuny
1
Napisanych postów
60
Wiek
43 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1839
Skandal!!!Eksperci jednego z serwisu internetowego i dzienikarze oceniali na korzysc Andrzeja!!!Ale co z robic tam licza sie tylko uklady i wielka kasa!!!!Trzeba wierzyc ze nastepnym razem bedzie lepiej.....
Szacuny
6
Napisanych postów
823
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
20575
Ten Ruiz to taki bokser jak z koziej d**y trąba. Ciągle tylko łeb Andrzejkowi pod pachę pchał. A ten jego trener to taki bamber że asz żal patrzeć bylo.
Szacuny
600
Napisanych postów
23111
Wiek
37 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
106556
taka sama sytuacja co w walce z Byrdem
mi sie wydaje ze King wziął Gołote nie po to zeby zrobic z niego mistrza,tylko po to zeby nastukac gruba kase
wiedział,ze Gołota to bardzo medialna postac i ze ludzie przychodza na jego walki
walka z Ruizem była wygrana.
skąd Ruiz miał taką przwage punktów?przeciez w drugiej rundzie było 10-7 dla Gołoty i jeszcze odjeli Ruizowi 1pkt.
Wielkie brawa dla Kinga za to,ze umie robic z ludzi idiotów
Szacuny
1
Napisanych postów
115
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2323
Wszystko sprzedane K***A, każdy widział że Andrzej wygral, nie mam słów te pedalskie klejenie, faule, 2 razy na dechach, całe to spotkanie to jakieś J***ne cuda na kiju Jak zobaczyłem 2 sędziów z USA to wiedziałem, że jak Andrzej nie znokautuje, to wygrać mu nie dadzą .
"Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają "