SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

sprzedali gnoje Andrzeja :-(

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9974
masakra,ogladaliscie walke? bo ja chyba ostatni raz bede na cos takiego patrzal,wszystko sprzedane,wszystko za kase,wszystko przeciw Andrzejowi,a przeciez kazdy widzial ze to Andrzej wygral!!!!!!! dla mnie Endrju po tej walce zostal mistrzem!!!!! piszcie co sadzicie o werdykcie

Czy znasz ten kraj,gdzie ścieżkami westchnień płyną nieżywe
kwiaty zwęglone i kości zwierząt łąkowych i leśnych.
>>>BJJ-POZNAN<<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17485
niby racja, tez uważam że Gołota wygrał
ale czy to pierwszy raz tak jest i czy dotyczy tylko Gołoty?
Nie, zasadajest prosta - żeby odebrać pas mistrzowski na zawodowym ringu treba mistrzowi ostro wpierd0lić i tyle. Wtedy nie ma wątpliwośći. Tutaj niestety tak nie było choć Andrew miał klienta na podłodze.
Dlatego dopóki nie zmłóci kogoś w w walce tej rangi tak , że bedą go wyplątywać z lin, werdykt bedzie jeden ( w zasadzie dwa ) przegra lub zremisuje, czy nam się to podoba czy nie. Wygrał ale przegrał...

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 522
Endriu to mistrz ale king sprzedal walke dla niego liczy sie tylko kasa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 206 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7705
Zdrada Stanu....
Szkoda Słów...

"SFD Moim życiem"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6811
cały zawodowy boks to teraz ***ana polityka przecież wiadomo że andrew wygrał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1839
Skandal!!!Eksperci jednego z serwisu internetowego i dzienikarze oceniali na korzysc Andrzeja!!!Ale co z robic tam licza sie tylko uklady i wielka kasa!!!!Trzeba wierzyc ze nastepnym razem bedzie lepiej.....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 61437
Andrzej wygrał ale s****ysyny to ukartowali
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10694
Sedziami powinni byc bokserzy

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
http://www.insomnia.pl/temat158524/

http://www.insomnia.pl/temat158685/

przejzyjcie te 2 linki w***** wypowiedzi po walce tam jest na kolejnych stronach

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20575
Ten Ruiz to taki bokser jak z koziej d**y trąba. Ciągle tylko łeb Andrzejkowi pod pachę pchał. A ten jego trener to taki bamber że asz żal patrzeć bylo.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
taka sama sytuacja co w walce z Byrdem
mi sie wydaje ze King wziął Gołote nie po to zeby zrobic z niego mistrza,tylko po to zeby nastukac gruba kase

wiedział,ze Gołota to bardzo medialna postac i ze ludzie przychodza na jego walki

walka z Ruizem była wygrana.
skąd Ruiz miał taką przwage punktów?przeciez w drugiej rundzie było 10-7 dla Gołoty i jeszcze odjeli Ruizowi 1pkt.
Wielkie brawa dla Kinga za to,ze umie robic z ludzi idiotów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2323
Wszystko sprzedane K***A, każdy widział że Andrzej wygral, nie mam słów te pedalskie klejenie, faule, 2 razy na dechach, całe to spotkanie to jakieś J***ne cuda na kiju Jak zobaczyłem 2 sędziów z USA to wiedziałem, że jak Andrzej nie znokautuje, to wygrać mu nie dadzą .

"Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają "

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

goŁota anD RuiZ

Następny temat

rysunkowy kulturysta

Shoty
Polecane artykuły