SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co najlepiej za 250 z?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1422
Cze ! chcialem sie was poradzic co by dalo najlepsze efekty na mase a zarazem sile za taka ilosc funduszy. Tylko prosze nie piszcie mi o odżywkach typu tribulusy gdyz tego nie chce ! Zaplanowalem sobie nastepujace odzywki :
-MEGABOL Mass Gain; 3000g
-MEGABOL Total Creatine; 250g
-TREC Carbo Max; 3000 g
Co do mnie to mam 17 lat 178cm waze 82kg cwicze od 1,5 roku od niedawna zaczolem stosowac "diete" a mam problemy z nabraniem masy gdyz cwicze oprocz tego kickboxing. jakie odżywki polecacie czy moj zbior jest dobry aby zwiekszyc mase i sile ? dodam jeszcze ze na klatke biore 110 kg a w bicku mam ~40 cm. zgry thx.

Piwo zycia smak !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Mozna sie przyzwyczaic Albo dolewasz oliwy z oliwek. Ja raczej samego tunczyka nie jadam, przewaznie jakies mixy robie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
z grubsza rzecz ujmując może i dobrze ale nie znając twojej diety, choć z grubsza, trudno jest cokolwiek poradzić sensownego, i nie wiem na ile to co napisałeś ma starczyć, na cykl, na miesiąc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1592 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44922
Megabol przez wiekszosc nie jest postrzegany w zbyt dobrym swietle...
Zdecydowanie zamiast Gainera Megabola wzialbym Mass XXL trec lub Gainer MTC Olimpa. Co do reszty niech sie wypowiedza inni

----->Patrz komu ufasz...<-----

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1422
Dieta w miare jest dobra tzn :
1.07:10 300 ml mleka 2,0% i platki zbozowe
2.10:35 6 kawałki chleba z 10plasterkami polędwicy
3.13:35 Serek twarogowy 125G MAKARONU
4.16:10 Puszka tuńczyka w oleju (150g) +100G KASZY
5.17:00 Trening , basen.
6.19:00 100g ryzu + 50g SERA twarog
7.20:00 ciebmny chleb + 10 plasterków np.. Polędwicy
8.20:45 owoc (jablko , banan lub mandaryki)
dodam jeszcze ze stosuje ja niedlugo i raczej nie patrze na ilosc ale jakosc porzywienia. dodam jeszcze ze trenuje 4 razy w tygodniu na silownio i 2 razy kickboxing.

Piwo zycia smak !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1422
Ma to straczec na jakies 4-6 tygodni

Piwo zycia smak !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
ja bym kupił więcej gainera i pił dwa razy dziennie po 75-100g, troszkę więcej kreatyny, żeby wychodziło 10g dziennie, carbo brałbym tylko po treningu/albo nawet gainera po treningu i wtedy nie musiałbyś już kupować carbo/.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1422
Hmm... a co powiesz na taki uklad bo poczatkowo tak to spobie zakladalem :
KREATYNA
Przez pierwsze 5 dni
-rano po przebudzeniu 5g, około pół godziny przed śniadaniem(!)
-60 min przed obiadem 5g
-5g po treningu 15 minut
-5g 15 min. przed treningiem

Pozniej przez 2-3 tygodni
-rano po przebudzeniu 3g, okolo pol godziny przed sniadaniem(!)
-po treningu 15 min 3g
GAINER
-rano 30minut po kreatynie
-przed treningiem 45-30 minut
-po treningu 30 minut
CARBO
-uzywac jako napoj hipertoniczny 40g z 300 ml wody
-popijac krete za kazdym razem

Dawki gainera sa takie (moze troche wieksze) jak producent pisze na opakowaniu. Wedlug mnie to moze duzo a nawet za duzo ale wierzcie mi jem jak glupi zapierdzielam na treningu a i tak nie czuje sie straszenizmeczony i mam problemy ze snem.

Piwo zycia smak !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1422
Wiec jaka jest wasza opinia ? carbo chcialem kupic bo slyszalem ze polepsza wchlanianie kreatyny tak jak (moze nie w takim duzym stopniu) dextroza czy ryboza. I ktora kreatyne proponujecie czy megabol to dobry wybor ? i o geiner to samo pytanie ? pzdr

Piwo zycia smak !!!

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Nie masz w ogole zdrowych tluszczy w diecie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1422
Tzn ? Gdziesz przeczytalem ze tluszcze mozna zaczerpnac z ryb i oliwki z oliwek czyz nie ? Popraw mnie jesli sie myle ale zjadam dziennie puszke tunczyka i do tego jem 3x dziennie po 2 kaps tranu . Masz moze jakies inne zrodla tluszczy ? Jak tak to prosze podaj jakie ? I napisz co sadzisz o odzywkach bo chyba dzisiaj bede zamawial.pzdr

Piwo zycia smak !!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krew a Dibencozide.

Następny temat

------------>Zna ktoś jakiś przepis na dobrą odżywke<---------------

electro
Polecane artykuły