SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol - Total Creatine

temat działu:

Megabol

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24900

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




MEGABOL Total Creatine 500g

OPIS

MEGABOL Total Creatine to preparat umożliwiający zwiększenie zdolności wysiłkowych i przyśpieszający budowanie beztłuszczowej masy ciała. Zawiera w składzie najskuteczniejszą, najlepiej przebadaną postać kreatyny, w formie monohydratu. Suplement ten polecany jest wszystkim sportowcom w celu maksymalizowania osiąganych wyników.

MEGABOL Total Creatine posiada bardzo silne działanie i stosowany zgodnie z zaleceniami pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów. Działa w następujący sposób:
- stwarza w organizmie ćwiczącej osoby idealne warunki do przeprowadzenia skutecznego anabolizmu, sprawia, iż komórki mięśniowe znacznie zwiększają swą objętość, jednocześnie nasilają się procesy syntezy białek
- posiada silne właściwości antykataboliczne - przeciwdziała proteolizie białek mięśniowych, pozwala także na wydajniejszą regenerację po wzmożonym wysiłku fizycznym
- pośrednio sprzyja redukowaniu nadmiarowych ilości tkanki tłuszczowej, a także zwiększa wytrzymałość organizmu na obciążenia i umożliwia przeprowadzenie intensywniejszych treningów

MEGABOL Total Creatine charakteryzuje się bardzo dobrą przyswajalnością i pozwala w pełni wykorzystać, znane nie od dziś, anaboliczne właściwości kreatyny.

SPOSÓB UŻYCIA

Kreatynę można tradycyjnie z pięciodniową fazą nasycenia oraz nastepującą po niej fazą - podtrzymującą:

FAZA Nasycenia (5 dni) dawki dzienne - masa ciała do:
- 85 kg - 20 g (4 porcje po 5 g)
- 85-100 kg - 25 g (5 porcji po 5 g)
- powyżej 100 kg - 30 g (6 porcji po 5 g)
Porcje przyjmować w ciągu dnia, najlepsze okresy to; rano- na czczo, 30 - 60 minut przed posiłkami oraz zaraz po treningu.

FAZA Podtrzymujaca (2-4 tygodnie) dawki dzienne - masa ciała do:
- 85 kg - 2 g jednorazowo
- 85 kg - 100 kg - 3 g jednorazowo
- ponad 100 kg - 5 g jednorazowo
Porcję spożywać raz dziennie zaraz po treningu, w dni bez treningu - rano, na czczo.

Po zakończeniu obu faz należy przerwać przyjmowanie preparatu na 4-6 tygodni.


Preparat może też być przyjmowany w stałej dobowej dawce mieszczącej się w przedziale 5 - 10g.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-13 20:19:21

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 356
a na mnie działała tylko przez pierwsze 3-4 dawki.. ;( nie wiem co się stało. Biorę ją teraz, pół opakowania już wymęczyłem ( przez ten smak), a mięśnie.. nawet nie puchną. Po własnie 3-4dawkach mogłem podnosić więcej, piłem i piję bardzo dużo wody ( 2-3l dziennie) a teraz nic.. zero energii, po treningu mięśnie maleją w oczach i kreatyna mi tego nie uzupełnia. Wczoraj skończyła mi się dextroza.. i only kreatynka z wodą leci. Aż zły jestem po tym, co czytam w waszych komentarzach, bo na mnie.. nie działa już..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
moja pierwsza kreatyna...
Efekty
po niej byly mimo ze to megabol.
W smaku jest taka ze czulem sie jakbym piasek pił
Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Moja również pierwsza, u mnie efekty srednie jednak kumple ktorzy testowali mowią ze najlepsza jaką jedli, moze dlatego ze jako pierwsza stosowana.

p.s. wawek ona jest bezsmakowa

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakieś 8 lat temu moja pierwsza kreatyna była z megabola, był to monohydrat, wzrost siły był znaczny i nigdy potem po innych monohydratach (tych lepszych marek ) takiego przyrostu siły nie miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
moze byc, niedrogi i dobry monohydrat

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
Moja pierwsza kreatyna,efekty ładne przybyło mi 6kg czystej masy bez tłuszczu ;) z dobrą dietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Bardzo dobra kreatynka :) efekty po niej miałem rewelacyjne, nawet lepsze niż po innych mono droższych firm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
No więc widać że Megabol jest nawet,nawet
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 212
a jesli chodzi o branie to 5 gram trzeba wsypac do szejkera i zmieszac z 250 ml wody i wypic?bo wlasnie to kupilem am pisze tylko w jakich ilosciach brac i kiedy najleepija nie pisze zczym to brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie tak samo.. z czystym sumieniem moge polecić. Ja piłem z dekstrozą, dolewałem kwasku cytrynowego (tak zresztą pisze) i było spoko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Megabol - Testosterol

Następny temat

Megabol - Creatine Alkaline

WHEY premium