SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening by Yakuza ? dobre to?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3103
Pon Klata + Tric
Wt Wolne
Sr Plecy + Bic + Przedramie
Czw Wolne
Pt Barki + Nogi
Sobota i Niedziela wolne

tak pisal yakuza jakis czas temu, nie pytalem sie bardzie bo najpierw ACT chcialem troche zrobic
moglby ktos powiedziec ktore z cwiczen sa dobre i po ile serii dac? (mam tylko sztange,hantle :( )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13465
Dobry, to jest praktycznie standardowy podział partii.

experience is a skill

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3103
jakie cwiczenia? ilosc powtorzen? obciazenia?
dopiero zaczynam, mam 16 latek, 70 niecale kg i 180cm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1695
gdzie brzuch???? podzial dobrzy sam taki mam ilość seri hmm... ja mam 4 w każdym ćwiczeniu na jedną partie mięśni 2 ćwiczenia, ciężar zależy od ciebie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3103
a powtorzenia? to niby ma byc na sile
to gdziebyscie dopchneli brzuch?
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Poczytaj posty kolorowe.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
brzuch w 1 i 3 dzien treningowy. w 2 jesli musisz to same wznosy nóg/wznosy nóg na boki.

jesli zaczynasz tzn jestes po ogolnym wprowadzeniu polecalebym cos w stylu lzejszego trening masowego :
cos a'la

system I-II-wolne -I-II-wolne-wolne

I: klata .bark[przod i bok],tric,brzuch,łydki
II:uda,plecy,bark[tyl],bic,przedramie

klata:
-plaska 3x12-10-8
-rozpietki na skosie w gore 3x 12
bark:
przod i bok:
-wyciskanie sprzed klaty 3x 12-10-8
-wznosy bokiem 3x 12

tył:
-wznosy w opadzie 3x 12
plecy:-
drązek 3x max
wioslowanie sztangą 3x 12-10-8
wznosy tulowia z opadu 2x 15

uda:
prysiady ze sztanga 3x15-12-10
wyprosty na maszynie 3x 12

uginanie leżac 3x 12

łydka:
wspiecia na palce stojąc 3x 15
brzuch:
-wznosy nog 3x
-spiecia skosne 3x
przedramie:
-ugiannie nadgarstkow ze sztangielkami 2x 15
bic:
sztanga podchwyt 3x 12-10-8
tric:
francuzkie jednorącz stojac sztangielką 3x 12
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPLE I TRENING

Następny temat

brzuch jak najlepiej??

electro
Polecane artykuły