Witam
Jestem na etapie robienia masy.Mam diete(5 posiłków).Zakupiłem sobie Profi Whey Mass i L-Glutamine w kapsułkach.Tylko niewiem jak to sensownie zażywać(ile razy w ciągu dnia, kiedy, i ile miarek).Mam również pytanie co do spożywania oleju (który lepszy: Olej Lniany czy Oliwa z oliwek).
Z góry dzięki za pomoc
Jestem na etapie robienia masy.Mam diete(5 posiłków).Zakupiłem sobie Profi Whey Mass i L-Glutamine w kapsułkach.Tylko niewiem jak to sensownie zażywać(ile razy w ciągu dnia, kiedy, i ile miarek).Mam również pytanie co do spożywania oleju (który lepszy: Olej Lniany czy Oliwa z oliwek).
Z góry dzięki za pomoc
Krzysztof Piekarz

ja dodaje do chudego twarogu z jugurtem naturalnym , wszystko mixuje i jem 