Witam,
Jak w temacie co sadzicie czy podciaganie wasko, mam nadzieje wsztyscy wiemy jak, jest dobrym cwiczeniem na miesnie dwoglowe ramienia?
Jak w temacie co sadzicie czy podciaganie wasko, mam nadzieje wsztyscy wiemy jak, jest dobrym cwiczeniem na miesnie dwoglowe ramienia?
Life could be so much easier, if we just could look at the source code
Krzysztof Piekarz
tyylko podchwytem --
_
