SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ILE BIEŻECIE NA BICA?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
Hej, chcialbym sie dowiedziec iel biezecie na bica (chodzi mi o maxymalny ciezar, z ktorym wykonacie raz uginanie ramion z na sztandze). Osobiscie na dzisiaj biore kolo 60kg (58 mam na sztandze), po treningu "3 cm w miesiac" sila poszla mi o jakies 10kg :)
A wiec pochwalcie siĘ :)

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no głupie zachowanie.

na maxa to tylko na klate na płaskiej, plecy martwy i bary wyciskanie zza karku noi nogi przysiad.


inne ćwiczenia nie powinno się na maxa a i te co można lepiej robić już po jakimś starzu treningowym.

naprawde to niebezpieczne.
ale nie będe pisał tego samego co onni wyżej bo widze, że nie mogą ci przemówić do rozsądku.
a bluzgał tez cię nie będe, że jesteś głupi bo mi nie ubliżyłeś.
nie ma głupich ludzi są głupie decyzje, których konsekfencje przyjdą z czasem a wtedy nie podniesiesz nawet 40kg





--= =--

Wszystko dobre co się dobrze kończy, wszystko złe co się kończy źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
No cóż... prawie 2.5 miesiąca treningu i po chorobie 33 kilo całkiem poprawną techniką dałem radę i myślę, że zdołałbym podnieść troszkę więcej.

Kreuj swoje ciało i umysł, masz taką możliwość.
Trenuj i żyj zdrowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
jaguar - ja tez ostatnie kilka dni bylem chory i nie cwiczylem lapy i wogole, ale mysle ze dalbym rad znowy caly ciezar wziać

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1137 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13549
a ja biore 50 kg.dopiero niedawno wziełem

jeżeli spodobała ci sie moja wypowiedż to poprostu daj mi SOGA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Max na bica , czysta glupota

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!(TXT zdarty od Brutus'a ,mam nadzieje ze sie nie obrazi , ale spodobalo mi sie,dobra akcja)

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
Ceo - ? co za kity walisz

a max na klatke to co? moze nie robisz? i nie wspominaj mi o kontuzjach bo przy kazdym cwiczeniu sie mozesz nabawic...

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
MOZE PAN -PAKER- SIE WYPOWIE???? bardzo rad byłbym za wskazówki )) ehehhe

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4980
Zgadzam sie ze max na bica to zly pomysl. Jesli to jest "wyciskanie" na stojaco to wspolczuje, poniewaz bardzo siada kregoslup. Na modlitewniku jeszcze rozumiem ale tesh nie mozna o tym mowic bo kazdy ma pod innym katem ustawiony modlitewnik .... Tyle mam do powiedzenia

..::POZDRO::.. i nie bawcie sie w takie glupoty ...

..::/Sukces to przede wszystkim uczciwość wobec siebie/::..

..::/Sukces to przede wszystkim uczciwość wobec siebie/::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
max na bica to idiotyzm...nie swadczy o sile a o glupocie

Nie można czynić postępów, trenując więcej niż potrzebuje tego organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3832
Jesli chodzi o biceps to jedyne co moze z tego wyniknac to kontuzja , nawet
powazna i przerwa wtreningach ale nie wiem czy komus na tym zalezy
Bic lepiej porownac w wielkosci niz ile sie wezmie na max

Trwam w tym ...

Trwam w tym ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
hmmmmmmmmm moze jestescie "okazami" abo ja jestem "okazem" bo jakos mnie nie boli kregoslup przy tym przy prawildlowym wyknaniu, mysle ze jedno powtorzenie aby sie sprawdzic nic zlego nie spowoduje a przeciez nikt sie nie bedzie przemeczal i bral 100kg jezeli wie ze tyle nie weźmie, wiele tu zalezy od mierzenia sił na zamiary, jak powiedzialem mnie kregoslup nie boli wiec ryzyko ze kregoslup wysiada jest 50/50 % i nie mozna z góry zakladac ze cie zacznie bolec, bo jezeli takie rozumowanie weźmie gore to żadnych cwiczen nie nalezy robic :(

Ceo - sory ze sie unioslem

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego wychodzą żyły ?

Następny temat

Szalony plan na siłę :)

WHEY premium