SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Stanąłem w miejscu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwicze od jednego roku i wszystko było ok, do czasu od jakiegoś miesiąca własciwie stoje w miejscu, bez żadnych przyrostów. Zależy mi na tym aby pracować nad "poszerzeniem" się, aby dopracować rzeźbę. Mam prośbę abyście sprawdzili mój plan pod tym względem i dali jakieś wskazówki by osiągnąć moje cele.

poniedziałek - barki
wtorek - plecy
czwartek - klatka
piątek - ręce

Mam w każdy dzień treningowy po 4 ćwiczenia, po 4 serie, z (w miare możliwości) 12 powtórzeniami. Między seriami 3 min przerwy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
1: jak ktoś ma Ci pomóc musisz więcej napisać o sobie- o diecie o treningu jakim trenujesz ćwiczenia, serie, czasy odpoczynów, jakie cykle ostatnio robiłes itp.
2: tak z ciekawości a kiedy nóżki trenujesz??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Może jakaś odżywka przydałaby cie sie np kreatyna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4241
"od jakiegoś miesiąca stoje bez przyrostów..." - Ty bys chciał przyrosty co tydzień ???

plan co najmniej dziwny, podaj wiecej szczegułów (serie, powt., poszczególne ćwiczenia)

diete masz? ile tym planem juz ćwiczysz, jakim ćwiczyłeś wcześniej i z jakim planem zaczynałeś swoją przygode z siłką??


***pozdrawiam wszystkich...***

Zmieniony przez - Suchy. w dniu 2004-10-13 11:43:33

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
Napisz więcej szczegułów.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16151
Jesli cwiczysz od roku , a twój plan nadal wyglada tak:
"poniedziałek - barki
wtorek - plecy
czwartek - klatka
piątek - ręce" .... to nic dziwnego że nie masz przyrostów

...carpe diem...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1428 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14364
Nie łam się, jak ćwiczysz jeden rok to napewno nie masz zastoju. To kwestia zmiany treningu lub lekkiego przetrenowania. Być może jakiś expert zjawi się za jakiś czas i powie ci co i jak. Mawashi ostatnio pojawia się na forum, może ci pomoże. Będzie ok.

PO CO CI MASA JAK MASZ SWETER

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Z takim treningiem nie ma się co dziwić, do tego nóg nie robisz. Dietę masz?
Nad tym treningiem nie ma się co rozwodzić - trzeba zająć się ułożeniem nowego, takiego jak trzeba.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam wymienic wszystkie cwiczenia ......?? Pisania sporo a i opisac ciezko ale jesli potrzeba to napisze, a co do diety to właściwie jem duzo serow miecha. Trzy posilki dzinnie. Prawde mowiac nie mam specjalnej diety poprostu jem jak najmniej tluszczy. Z tym planem trenuje jakies 4 miesiace. Sprawa z nogami wyglada tak, że w srody zawsze mam treningi w pilke wiec biegania przewaznie mam wystarczajaco. Ogólnie im więcej chce sie dowieidziec tym mniej wiem .... Czytalem nie laczyc okreslonych partii miesni wiec staralem sie to uwzglednic w planie.
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
sporo ,moowisz?? to ja juz nawet nie chce wiedziec jak twoj plan wyglada
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16151
1."...a co do diety to właściwie jem duzo serow miecha. Trzy posilki dzinnie"
Nie wystarczy duzo jeść serów i mięsa, trzeba to jesć w odpowiednich porcjach i porze. Poza tym 3 posiłki dziennie to jest zbyt mało, conajmniej 6 posiłków.
2."Z tym planem trenuje jakies 4 miesiace"
4 miesiace to jest zbyt długi czas wykonywania tego treningu, co 6-8 tygodni powinna byc zmina planu.
3."w srody zawsze mam treningi w pilke wiec biegania przewaznie mam wystarczajaco"
Treningi w piłke nożna a ćwiczenie nóg na siłowni to jest całkiem co innego. Poprzez bieganie nie rozbudujesz nóg tak jak ćwiczac je z cieżarami.
4. "Ogólnie im więcej chce sie dowieidziec tym mniej wiem "
Praktycznie to jest niemozliwe, może źle korzystasz ze wskazówek przeczytanych na forum ,próbuj je kilkarotnie przeczytac i zrozumiec.

...carpe diem...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o korektę planu.

Następny temat

link - jak spalać efektywnie tłuszcz

electro
Polecane artykuły