Co myślicie o białku Vitalmaxa 82 i zaw w nim kreatynie.
Jest sens brania tego cały czas - brak cykliczności w braniu kretki, czy tak jak z kretką należy robić przerwy.
Jak wygląda wchłanianie kretki z białkiem - troszkę kiepsko.
Rozumiem że do Gainera, ale do białka???
Pozdr
Jest sens brania tego cały czas - brak cykliczności w braniu kretki, czy tak jak z kretką należy robić przerwy.
Jak wygląda wchłanianie kretki z białkiem - troszkę kiepsko.
Rozumiem że do Gainera, ale do białka???
Pozdr
Krzysztof Piekarz