Szacuny
5
Napisanych postów
266
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
2210
witam mam pytanie po ile mam brac i jak czesto kretke z vitalmaxu 300g w fazie nasycenia po ile mam brac i jak dlugo ma trwac ta faza nasycenia?, no i jak pozniej brac kiedy skoncze faze nasyceniaile? i jak czesto? prosze o odp. dzieki
Szacuny
5
Napisanych postów
266
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
2210
ok czyli 4*5gr dziennie przez 5 dni. dawka podtrzymujaca 0,03g na 1 kg=>> a mozesz to tak mniej wiecej zamienic na gramy ile dziennie 5 gram wystarczy?
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Po pierwsze to raczej nie zalecalbym facy nasycenia, zwlaszcza jesli kretki masz 300g a nie 500g.
Zalecalbym raczej 5g na czczo w nietreningowe i 5g na czczo + 5g po treningu w dni treningowe, no ale jesli chcesz sie bawic w nasycanie...
To tak jak Strongbart podal jest ok. Najpierw po 20g przez 5-7 dni a potem dawka podtrzymujaca 0.03g na kg masy ciala.
Te 3g dziennie to tez sa rozne szkoly, ale ja bym polecal na czczo 3g i po treningu 3g. Mozesz sie tez spotkac z opinia, ze tylko na czczo albo tylko po treningu.
Pozdrawiam
Szacuny
74
Napisanych postów
16119
Wiek
41 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
160511
nasycenie sie nie opłaca ponieważ większość tej kreatyny którą nasycasz mięśnie poprostu wydalasz!polecam Ci ją stosować jak mówili przedmówcy!ten sposób daje naprawdę dobre efekty!tak więc odradzam nasycanie!
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
hmm... No kiedys byl taki post o tym. Niestety nie mam adresu ale moze uda Ci sie go znalezc. Ustalilismy z grubsza w zasadzie spece i eksperci ustalili, ze nasycenie to w duzej mierze marnowanie kretki, bo miesnie nie sa i tak w stanie wykorzystac tych 20g kretki w fazie nasycenia i mowiac w skrocie wysikujesz ja A marnowanie kretki = marnowanie kasy. Wiekszosc osob nie zauwaza zadnej roznicy miedzy 6 tygodniami na kretce z faza nasycenia a 6 tygodniami na kretce bez fazy nasycenia, a na faze nasycenia idzie jakby nie patrzec 100g kreatyny. Lepiej zrobic dluzszy cykl bez nasycenia. Poza tym jest to wygodniejsze. Bo przez pierwszy tydzien uzerac sie 4X dziennie zeby brac kreatyne w polgodiznnych odstepach od posilki to malo wygodne. W tym poscie byla na prawde konkretna dyskusja, ale niestety nie mam linka :/
Pozdrawiam