SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest z tą "faza nasycenia"??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 266 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2210
witam mam pytanie po ile mam brac i jak czesto kretke z vitalmaxu 300g w fazie nasycenia po ile mam brac i jak dlugo ma trwac ta faza nasycenia?, no i jak pozniej brac kiedy skoncze faze nasyceniaile? i jak czesto? prosze o odp. dzieki

POZDRAWIAM

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
kupiłem kretke vitalmaxa i nie nie robięz faza nasycenia, zobaczymy jak będzie, to co mówicie o marnotrastwie trafiło do mnie heh

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
20 g(w 4 dawkach) dziennie przez 5 dni, po tym dawka podtrzymujaca 0,03g na 1 kg mc przez okres w ktorym chcesz budowac mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 266 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2210
ok czyli 4*5gr dziennie przez 5 dni. dawka podtrzymujaca 0,03g na 1 kg=>> a mozesz to tak mniej wiecej zamienic na gramy ile dziennie 5 gram wystarczy?

POZDRAWIAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
pomnooz swoja wage razy 0,03 g - proste; np. jesli wazysz ca.100 kg -> 3 g

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 266 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2210
ok ale przypusmy te 3 gramy to brac juz raz dziennie czy ile razy???

POZDRAWIAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Po pierwsze to raczej nie zalecalbym facy nasycenia, zwlaszcza jesli kretki masz 300g a nie 500g.
Zalecalbym raczej 5g na czczo w nietreningowe i 5g na czczo + 5g po treningu w dni treningowe, no ale jesli chcesz sie bawic w nasycanie...
To tak jak Strongbart podal jest ok. Najpierw po 20g przez 5-7 dni a potem dawka podtrzymujaca 0.03g na kg masy ciala.
Te 3g dziennie to tez sa rozne szkoly, ale ja bym polecal na czczo 3g i po treningu 3g. Mozesz sie tez spotkac z opinia, ze tylko na czczo albo tylko po treningu.
Pozdrawiam

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 266 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2210
ok dzieki P: mozesz mi powiedziec czemu bys nie radzil fazy nasycenia??

POZDRAWIAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
nasycenie sie nie opłaca ponieważ większość tej kreatyny którą nasycasz mięśnie poprostu wydalasz!polecam Ci ją stosować jak mówili przedmówcy!ten sposób daje naprawdę dobre efekty!tak więc odradzam nasycanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
hmm... No kiedys byl taki post o tym. Niestety nie mam adresu ale moze uda Ci sie go znalezc. Ustalilismy z grubsza w zasadzie spece i eksperci ustalili, ze nasycenie to w duzej mierze marnowanie kretki, bo miesnie nie sa i tak w stanie wykorzystac tych 20g kretki w fazie nasycenia i mowiac w skrocie wysikujesz ja A marnowanie kretki = marnowanie kasy. Wiekszosc osob nie zauwaza zadnej roznicy miedzy 6 tygodniami na kretce z faza nasycenia a 6 tygodniami na kretce bez fazy nasycenia, a na faze nasycenia idzie jakby nie patrzec 100g kreatyny. Lepiej zrobic dluzszy cykl bez nasycenia. Poza tym jest to wygodniejsze. Bo przez pierwszy tydzien uzerac sie 4X dziennie zeby brac kreatyne w polgodiznnych odstepach od posilki to malo wygodne. W tym poscie byla na prawde konkretna dyskusja, ale niestety nie mam linka :/
Pozdrawiam

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w

Muzykmg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Dareckyy - jeszcze sie odegram

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki na początek po ogólnorozwojówce?

Następny temat

kreatyna + gainer

WHEY premium