Szacuny
0
Napisanych postów
63
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
646
Hej. Właśnie qpiłem krete firmy olimp (kapsułki) i taauryna (tez kapsułki)Jak to brać, zeby były jak najlepsze efekty?? Co moge jeszcze sobie qpić do tego?? zalezy mi na czystej masy mięśniowej. mam 176 wzrostu, 74 kg wagi (zero tłuszczu :D) 35 cm w bicku. Właściwie, to chodzi mi głównie o bicka... ale reszta tez moze troche "przypakować" :D Ćwicze domowymi sposobami (1 rok stazu) a w okolicy nie ma siłowni... Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam!!
W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać. :D
Szacuny
0
Napisanych postów
63
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
646
hmm, a w dni beztreningowe nie brać tauryny?? ja biore rano przed posiłkiem razem z kreatyna. Czy to dobrze??co ile dni powinny być treningi?? Pozdrawiam
W odczuciu mężczyzn Raj polegał na tym, że Ewa nie miała się w co ubrać. :D
Szacuny
25
Napisanych postów
2191
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
20949
bierz tak
W nietrenigowe : 5 g kreatyny zaraz po przepudzeniu naczo do tego 2 kaps tauryny
W Trenigowe : 5 g kreatyny zaraz po przepudzeniu naczo do tego 2 kaps tauryny ,przed trenigiem mozesz wziasc tez 2 kaps tauryny i zaraz po trenigu 5 g kreatyny do tego 2 kaps tauryny
A diete masz
Zmieniony przez - DrMartens w dniu 2004-09-20 21:05:05
Szacuny
249
Napisanych postów
41358
Wiek
54 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
126219
Moj znajomy mial najlepsze rezultaty na HST :D
spytaj go wprost :D
ale HST nie odpowiadalo Mu mentalnie :D
i to jest powod dlaczego juz nie robi HST :D
zreszta bardzo wazny :D
oto moja diagnoza :D