Od trzech miesiecy chodze na silownie, teraz mialem tydzien przerwy, chce zaznaczyc, ze na tej silowni mam chyba kazdy rodzaj urzadzenia (silownia ma pojemnosc 800osob)
wiek: 18
waga : 79kilo
wzrost: 186cm
moj trenning wyglada tak(nie jest za skomplikowany)
Poniedzialek: gora(klata, rece, itp)
wtorek: dol (nogi)
sroda: lekko gora, i brzuch
czwartek: lekko dol i brzuch
piatek : gora
sobota : dol
i tak wkolo
Z rezultatow jestem zadowolony, toznaczy nie przybralem masy, ale mi sie fajnie cialo nawet uformowalo.
dieta: zadna
tylko mam pewien problem, mam trudnosci z "powiekszeniem" rak, bardzo trudno mi jest "zrobic" miesnie na rekach
a takze jezeli naprzyklad nie cwicze przez tydzien, to bardzo szybko trace forme, czy to normalne? tydzien temu moglem wycisnac okolo 90kg dzisiaj poszedlem to okolo 70kg.
co wy na to?
wiek: 18
waga : 79kilo
wzrost: 186cm
moj trenning wyglada tak(nie jest za skomplikowany)
Poniedzialek: gora(klata, rece, itp)
wtorek: dol (nogi)
sroda: lekko gora, i brzuch
czwartek: lekko dol i brzuch
piatek : gora
sobota : dol
i tak wkolo
Z rezultatow jestem zadowolony, toznaczy nie przybralem masy, ale mi sie fajnie cialo nawet uformowalo.
dieta: zadna
tylko mam pewien problem, mam trudnosci z "powiekszeniem" rak, bardzo trudno mi jest "zrobic" miesnie na rekach
a takze jezeli naprzyklad nie cwicze przez tydzien, to bardzo szybko trace forme, czy to normalne? tydzien temu moglem wycisnac okolo 90kg dzisiaj poszedlem to okolo 70kg.
co wy na to?
Krzysztof Piekarz

napisz go porzadnie skad mamy wiedzec co oznacza lekko gora itp.